Есть ответ 👍

за то что спишите етот текст и оформите как роботу на листк в линию Вісімнадцяте травня
Контрольне есе
До майбутнього ми йдемо, озираючись на минуле

На жаль у багатьох людей ставлення до життя складається так, ніби крім сьогоднішнього дня нічого й не було. Так зручно. Але рано чи пізно кожна людина усвідомлює, що вона, живучи сьогодні, є продовженням людей, які були до неї. Існують стосунки з ними, і ці зв'язки, нитки такі ж наочні, як і стосунки з людьми, що живуть зараз. Їх так само потрібно зберігати.
Минуле - це самоідентифікація людини. Його коренева система. Можливість відчувати себе здатним мати цілі, які за своєю тривалості перевищують протяжність людського життя. Якщо людина живе тільки сьогоднішнім днем, їй дуже важко усвідомити не лише категорію вічності, але й навіть категорію майбутнього. Звичайного майбутнього, яке настане за горизонтом її власної історії. Людина, що усвідомлює, що вона - частина тисячолітньої історії, розуміє, що в її житті можуть бути завдання, що на довгі роки випереджають термін нашего життєвого відрізка.
Ми, як народ, на жаль, славимося тим, що ставимося до історії без особливого трепету і поваги. Легко йдемо на різні нововведення, і при цьому насилу вміємо зберігати. Ставлення до історії - окрема частина людської культури. Минуле - це не наше обтяження, а наше багатство. Потрібно пам'ятати, звідки ми взялися, як ми жили, які помилки здійснювали... І не для того, щоб їх не повторювати - на свою необхідну кількість граблів ми все одно наступимо, - а для того, щоб просто залишатися людьми​

290
497
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Ты восхещаешься Данилом Степановым бло?


Синтаксичний аналіз речення.   1(коли б ябув вітром буйним), 2[яб розгонив чорні хмари], 3(щоб від хмар не слалисьтіні), 4(щобсміялось завжди сонце).     (коли — ═),  [— ═], (щоб ═ (щоб ═     речення складнопідрядне з паралельною (1 та 3, 4) та однорідною підрядністю (3 і 4), розповідне, стверджувальне; 1-е просте, підрядне умови, двоскладне, поширене, повне, неускладнене; 2-е просте, головне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене; 3-е просте, підрядне мети, двоскладне, поширене, повне, неускладнене; 4-е просте, підрядне мети, двоскладне, поширене, повне, неускладнене.   граматичні основи: 1)            підмет: я (займ.);           присудок (складений дієсл.): був б[и] вітром (дієсл.-зв’язка + ім.); 2)            підмет: я (займ.);           присудок (прост. дієсл.): розгонив  б(и) (дієсл. умовн. спос.); 3)            підмет: тіні (ім.);           присудок (прост. дієсл.): не слались (дієсл.); 4)            підмет: сонце (ім.);           присудок (прост. дієсл.): сміялось (діє    другорядні члени речення: -        означення узгоджені: буйним, чорні – прикм.; -        додатки: хмари (прямий; ім.); від хмар (непрямий; ім. з -        обставина часу:   завжди (займ.  

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS