2.Які риси притаманні Лірою Кліві? Заповніть таблицю в зошиті, визначаючи епізоди, де ці риси виявилися найбільш виразно. Риси характеру героя Частини сюжету, епізоди
Ответы на вопрос:
дуже часто, спілкуючись з людьми, ми квапимося зі своїми висновками щодо них. зверхнє ставлення до людей та неспроможність розібратись у тому, хто що собою представляє, може обернутись поганими наслідками для нас самих. часом ми сприймаємо зовнішній фасад за справжню суть людини, та одразу вішаємо свій ярлик, так до кінця не розібравшись, ким насправді вона є. звідси – закономірне розчарування, навіть почуття, що тебе зрадили, тощо при подальшій взаємодії. звідси й те, що ми часто відштовхуємо людей, зовні непривабливих та багатих душею. а найгірше, що й самі починаємо перейматися лише тим, як виглядаємо зовні, замість того щоб по-справжньому вдосконалюватися.
як показує життя, треба дивитись глибше та намагатись утриматись від оцінки людини, не пізнавши її краще. не дарма кажуть, що людина пізнається за вчинками, а не словами та образом, що вона намагається створити для оточуючих. досить згадати панночку з повісті «інститутка» марка вовчка. при першій зустрічі вона вразила дівчат-кріпачок своєю красою, та потім виявилася жорстокою та недалекою людиною.
ще один яскравий приклад – політики. людина справляє позитивне враження на свій електорат «правильними» словами та ретельно створеним іміджем, над яким працюють десятки політологів-піарщиків. але якщо простежити її реальні дії, що можна легко встановити, ким насправді є політик та які цілі переслідує. на превеликий жаль, багато людей не можуть (або просто не бажають? )розібратись у суті справи. звідси – тисячі «принижених» та «ошуканих» виборців.
особисте невігластво та лінь є основними проблемами при спілкуванні та взагалі взаємодії між людьми. таким чином, небажання зробити простий спостережницький аналіз призводять до катастрофічних наслідків не тільки на особистісному, а також на суспільному рівнях. можна скільки завгодно перекладати відповідальність на інших, але насправді, десь у глибині душі ми розуміємо, що самі ускладнюємо своє життя, пускаючи в нього «порожніх» та непотрібних людей, які пускають пил в очі, насправді маючи гнилу душу.
можливість робити висновок щодо конкретної людини, завжди пам’ятати, що саме її вчинки вказують на суть особистості, що дешева «мішура» легко зникає, як тільки наступає критичний момент – саме ці критерії залишити в своєму і та громадському житті найбільш гідних та зрілих людей, які спроможні зробити наш світ кращим.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська література
-
SKoteickaЗ30.06.2020 23:38
-
pollyholly12316.08.2021 04:10
-
Рмирот05.11.2021 05:07
-
Chempionsyper14.01.2020 22:00
-
Qewcgbр21.11.2020 08:06
-
BoomerLass09.10.2022 19:52
-
Angela1100108.05.2020 19:45
-
diman1000003.01.2022 13:14
-
Venichka20022.11.2020 12:57
-
Ruslan527822.03.2021 04:55
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.