Elmir03042003
19.01.2021 23:01
Право
Есть ответ 👍

Очень ДАЮ ДПС не пустила в Україну журналістів з Італії, Чехії та Росії
Державна прикордонна служба не допустила для в’їзду в Україну громадян Італії, Чехії та Росії, які планували висвітлювати події 2 травня
2018 року в Одесі.
Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.
Зазначається, що впродовж лише 1 травня ДПС 2018 року не допустила
в’їзду в Україну проросійськи налаштованих осіб ― громадян Італії, Чехії
та Росії.
«Двох іноземців не пропущено через кордон в аеропорту „Бориспіль”
на підставі інформації, яка надійшла від інших правоохоронних органів.
Йдеться про те, що не пропущені громадяни Італії та Чехії, які неправдоподібно висвітлювали події, що відбувалися протягом останнього періоду в
Україні», ― сказано в повідомлені.
Питання:
1.Проаналізуйте ситуацію. Яким є ваше ставлення до таких подій?Обґрунтуйте свою позицію.
2.Наведіть приклади з історії, коли розвинуті демократії застосовують
заходи щодо обмеження права на доступ та поширення інформації й
свободу слова в умовах ведення військових дій

111
410
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

soynova89
4,6(70 оценок)

Розділи І, ІІІ і ХІІІ Конституції України вважаються "особливо захищеними" через свою значущість і важливість для функціонування держави та захисту прав і свобод громадян. Основні причини, чому ці розділи вважаються особливо важливими, включають наступне:

Розділ І "Загальні засади" містить основні принципи, на яких базується конституційний лад України. Він встановлює принципи демократії, верховенства права, рівноправності громадян, недоторканості прав людини і громадянина, соціальної справедливості та інші основні принципи, що визначають систему управління держави. Цей розділ відіграє важливу роль у забезпеченні правової стабільності, демократичного розвитку та збереженні конституційного ладу.

Розділ ІІІ "Вибори. Референдум" регулює проведення виборів та референдумів в Україні. Цей розділ визначає правові гарантії для здійснення виборчого процесу та референдуму, зокрема, свободу волевиявлення громадян, рівність виборчих прав, прозорість та справедливість виборів. Він має на меті забезпечити легітимність владних органів та гарантувати громадянам можливість впливати на політичні процеси через виборчу участь.

Розділ ХІІІ "Загальні засади діяльності органів влади і місцевого самоврядування" регулює організацію та функціонування державних органів влади і місцевого самоврядування. Він встановлює принципи їх діяльності, компетенцію, процедури прийняття рішень та контролю за їх здійсненням. Цей розділ має на меті забезпечити законність, прозорість та відповідальність в органах влади, а також забезпечити ефективну систему управління державою та місцевими громадами.

Оскільки ці розділи містять основні принципи державного ладу, права людини, виборчу систему та організацію влади, їх вважають "особливо захищеними" з метою забезпечення стабільності, законності та демократичного розвитку в Україні.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Право

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS