Ответы на вопрос:
ответ:
объяснение:
имени у левши нет, а так как во всём произведении слово левша написано со строчной буквы, то и прозвищем оно не является. единственное написание с прописной буквы (в подзаголовке) следует отнести к недоработке современных писателю корректоров и нежеланию современных хоть что-то менять в тексте классика.
Ще недавно ти довіряла цій людині, відкриваючи їй найпотаємніші таємниці, ти підтримувала цю людину у важку хвилину і раділа, коли в її житті відбувається щось хороше. Вам було легко спілкуватися і весело проводити час. Ти вважала цю людину єдиним справжнім другом. І тобі було без різниці хлопець ця людина, чи дівчина. Важливо одне: людина твій друг, а значить, близька тобі за світоглядом, інтересами, цілями в житті.
Друг – близька людина. Ніщо не ранить серце настільки сильно, як зрада близької людини. У житті кожної дівчини відбувається так, що подруга підводить хлопця, або друг підставляє, обливає брудом за спиною. Одним словом, зрада друга викликає шок, вганяючи в глибоку депресію.
Чому так сталося? Ця людина друг! Як він міг так вчинити? На жаль, і друзям властива заздрість, образа, бажання насміхатися над людьми. Дуже часто на ґрунті дружби виникає конкуренція, коли люди намагаються самоствердитися. Буває й таке, що у нас в житті настільки все добре, що ми злегка забуваємо про друзів, їхні проблеми, біди. Ми радіємо, а людина сидить в депресії. Ми розповідаємо про своє щастя, а другу прикро і боляче, але сказати про це він не хоче, вважаючи за краще віддалитися і зрадити.
Що робити, якщо друг зрадив, відвернувся в складну хвилину життя? Зрада, звичайно, неприємна річ, але не смертельна. Для початку потрібно припинити з депресії і спробувати розібратися в ситуації. Іноді ми самі підштовхуємо друзів до зрадництва, змушуючи їх робити вибір між нами і чимось ще, не менш важливим для них. І ось розчарування! Друг вибрав не нас. І не дивно. Друзі теж живі люди зі своїми інтересами, потребами. І вони не зобов’язані жертвувати заради нас чимось дорогим. Не треба ставити друга в жорсткі рамки вибору, тоді і збережете дружбу.
Бувають інші ситуації. Наприклад, людина слабка і боязка за характером, а ви змушуєте її лізти в бійку. У підсумку друг опинився малодушним. Зрада це? Звичайно, ні. Це просто помилка, безглузда ситуація, до якої слід поставитися з гумором, а друга – пробачити. Слід відрізняти справжню зраду від таких помилок і не ображатися через дрібниці. До життя взагалі потрібно ставитися філософськи і у вирішенні складних проблем сподіватися тільки на себе, а не перекладати відповідальність на чужі плечі.
А якщо друг дійсно зрадив? Виходів багато: не влаштовувати скандалів, істерик, а перевести людину в ранг знайомих, по мінімуму з ним спілкуватися і не сподіватися на нього в складних ситуаціях. Іноді, як би погано не було, краще посміятися над ситуацією і над цією людиною, ніж потопати в сльозах. Сміх лікує. До того ж ідеальних людей не буває, ніхто не позбавлений недоліків. Друг виявився хитрим і підлим – це всього лише його недоліки. Не треба йому мстити, навіть якщо він зробив дуже підлий вчинок. Найоптимальніше рішення – забути цю людину, викреслити зі свого життя. Той, хто зрадив один раз, зробить це ще неодноразово.
Якщо всі перераховані вище не допомагають, і депресія не йде, то можна спробувати виразити свої емоції в малюнку, у творі, музиці тощо. Головне, знайти захоплення, яке приносить позитивні емоції. Не треба уходити в себе, озлоблюватися на людей, говорити, що світ – несправедлива штука. Зрада робить нас сильнішими, вчить краще розбиратися в людях, приймати їх такими, які вони є.
Зрада – безцінний життєвий досвід. До того ж в світі багато людей, тому нових друзів знайти нескладно. А зрада вчить тому, що, перш, ніж довіряти людині, потрібно її обов’язково перевірити.
Напевно немає на світі людини, яка б не стикалася зі зрадою. Кожного хтось зраджував, але часом зраджує навіть найближча людина. Ті, кому ми найбільше довіряємо, можуть зрадити в будь-яку секунду. Самий близький друг, одного разу зрадивши, стає найлютішим ворогом на все життя. Не всі здатні пробачити зраду, а людина, яка пережила зрадила одного разу, буде і далі чекати зради, буде боятися будь-кому довіряти і відкривати свою душу. Але я вважаю, що зраду потрібно пробачити, адже ніколи не знаєш, як вчинив би ти на місці іншого. З’ясовуючи стосунки, увійдіть в положення того, хто зрадив – швидше за все він сам дуже сильно шкодує про скоєне.
Дружба і зрада часто йдуть рука об руку. Найстрашніше в житті, це коли людина, якій ти довіряєш, зраджує. Навіть якщо це стосується дрібниць, чогось незначного і не настільки важливого. Той, хто здатний зрадити в малому, зрадить і у великому. Прощати зраду не можна нікому – ні коханій людині, ні другу, як би важко це не було.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Литература
-
danilabelinovp08mj913.12.2020 10:59
-
EcLIpsЕ05.12.2022 22:24
-
nastyalomeyko17.10.2022 13:37
-
falinova0722.11.2022 15:19
-
Лара151224.11.2022 21:25
-
gyulmalievasab08.02.2021 01:00
-
траппер01.08.2022 03:44
-
insaimner16.08.2020 09:29
-
hdhushehsuu10.12.2021 01:00
-
idkcjdosjn25.11.2021 19:59
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.