Есть ответ 👍

1.за емоційним забарвленням речення характеризують як: а розповідні, питальні, спонукальні; б окличні і неокличні; в прості і складні; г поширені і непоширені. 2. дієсловом виражено головне слово в усіх словосполученнях у рядку: а доводити до відома, працювати наполегливо, щиро усміхатися; б відповідальна зустріч, зустрітися вдень, кулькова ручка; в читання між рядками, спів навесні, цінний подарунок; г активне спілкування, відверта розмова, привітати друга. 3. слова-синоніми наведено в рядку: а думати, міркувати, мріяти; б чистий, білий, яскравий; в весна, радість, натхнення; г віхола, заметіль, хуга. 4. усі слова слід писати разом у рядку: а твір/мініатюра, фото/виставка, відео/фільм; б теле/передача, диван/ліжко, кіно/фільм; в сон/трава, авто/стоп, кіно/театр; г мото/спорт, радіо/передача, теле/шоу. 5. допущено помилки при творенні іменника із суфіксом -ин (а) від прикметників на -ськ (ий), -цьк (ий) у всіх словах у рядку: а чернігівщина, полтавщина, васильківчина; б кріпаччина, хмельниччина, донеччина; в київщина, луганщина, панщина; г козатчина, одесчина, галиччина. 6. головними членами речення є: а додаток і означення; б присудок і обставина; в підмет і додаток; г підмет і присудок. 7. не є словосполученнями всі сполуки слів у рядку: а день і ніч, ранкова роса, з’їсти печиво; б надійшла осінь, день і ніч, на роздоріжжі; в слухати радіо, навчатися музики, черговий учень; г випити чаю, щасливе життя, на порозі. 8. якісні прикметники наведено в рядку: а скляний, ведмежий, чесний; б натхненний, солдатів, лікарський; в високий, хитрий, стрункий; г тетянин, заячий, веселий. 9. правильно записано всі слова з пів- у рядку: а півогірка, пів-європи, пів’яблука; б півкиєва, півострів, пів’ящика; в пів-дня, півящика, пів вінниці; г піводеси, півюрти, півпарти. 10. помилку у вживанні іменника з числівником допущено в рядку: а п’яте люте; б чотирнадцятьма зошитами; в два студенти; г сорок чотири мішки. 11. який з наведених займенників не має форми називного відмінка? а наших; б твого; в ніякий; г що-небудь. 12. в якому слові пропущено апостроф? а шіс..надцять; б тр..ох; в сорок п..ятого; г сімд..сятого.

284
403
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1 б2 а5 а7 б8 в9 а10 а12 в


Вугілля - 7 букв,6 звуків [ в у г' і л': а] - наголосн на "і" [в] - приголосн.дзвінкий.твердий [у] - голосний.ненаголошений  [г] - приголосн.дзвінкий.м'який. [і] - голосний.наголошений [лл] -[л': ] - приголосн.м'який.дзвінкий. [а] - голосний.ненаголошений.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS