Пример обретения истины в споре из жизни ! ) любые , например , какие то ученые спорили или ещё что-то , ну вы поняли)
Ответы на вопрос:
спор предполагает, что есть тот, кто прав, и кто не прав.
часто спор похож на перекидывание мяча через сетку. особенно это происходит, когда оппоненты «выясняют отношения«.
в споре мы пытаемся найти максимум доводов, чтобы доказать свою правоту. и энергия уходит на «доказывание«. то есть на разрушение.
после спора человек часто ощущает опустошение. это говорит о том, что энергия слилась в никуда.
потребность доказать говорит о внутренней неуверенности того, кто доказывает.
когда человек сам не уверен внутри, он всеми способами ищет эту уверенность вовне. ему необходимо подтверждение «со стороны» о том, что он прав.
потребность доказать говорит об отсутствии целостности и .
Почну з очевидного: у моєму особистому рейтингу сучасних українських письменників, які працюють для дітей, Галина Малик - у першій п'ятірці. Я щиро захоплена лихими пригодами Алі і "злочинцями з паралельного світу", дивно яскравими і колоритними образами дядька Йоя і його друзів. І ще я просто не можу не захоплюватися тим, наскільки різноманітний талант письменниці: вона і чудовий дитячий прозаїк, справжня казкарка (що цілком підтверджують згадані повісті, а ще казка «Принцеса Мішель і король Грифаины» і пародія-бурлеск на лицарський роман «Мандри і подвиги лицаря Горчика»), і драматург (тут варто згадати п'єси« Незвичайні пригоди Алі »і« пригоди в Зачарованому місті »), і перекладач дитячої поезії (вкрай рідкісне для сучасних письменників амплуа!), і, нарешті, сама є відмінною дитячою поетесою.Незвичайна книга
Каже сіра мишка
Для хлопців і дівчаток
А де її початок?
Ця строфа виступає в ролі своєрідного мотто: три перші рядки є назвами цих збірок - і вони можуть спокійно мінятися місцями так само, як самі збірки на спільному корінці. Не знаю, кому належить ця ідея, автору або видавництву, але в будь-якому випадку вона викликає тільки захоплення!
Втім, найбільше захоплення викликають, звичайно, самі вірші Галини Малик-тим більше, що чималий обсяг книги дозволив представити їх у всій яскравій багатогранності. Про те, якою має бути дитяча поезія, можна говорити довго - адже це, зрештою, справа смаку. Кому подобається експерименти або гра в стилі Данила Хармса і Корнія Чуковського, а хто віддає перевагу традиціям. Але найчастіше вибір, мабуть, залежить від настрою: коли хочеться відпочити і побешкетувати, коли - просто піти в себе, а коли пофантазувати. А іноді дитяча поезія потрібна і для того, щоб в ненав'язливій формі виконувати і певну дидактичну функцію. Всі ці можливості охоче відкриває перед маленьким читачем»незвичайна книга". Є тут поезії ігрові, є ліричні і є з виразно виховним змістом. Звичайно, вони не структуровані тематично в складові збірниками, - що, втім, було б банально, - і все ж саме ці три складові легко визначають в поезії Галини Малик як домінантні. І над усім цим не тяжіє, а я б сказала - височіє одна найважливіша домінанта - традиція.
Так, поезія Галини Малик подив традиційна. Однак тут не все так просто, як здається на перший погляд. Тому що» традиція « - поняття дійсності більш різнопланове, ніж»новаторство". Адже традицій насправді існує багато, і вміла робота з ними, майстерне спирання на них, різних, вже є запорукою успіху. Саме це і демонструє поетеса, «підключаючись» до різних традицій дитячої поезії - як вітчизняної, так і іноземних літератур. І тут їй приходить на до як тонке відчуття творчості маститих попередників (Марії Підгірянки, Наталі Забіли, Григорія Бойка та ін.), так і перекладацький досвід. Скажімо, текст " пілот "("я сідаю в свій літак, / за кермо беруся так. / На педалі ставлю ноги - / приберіть кота з дороги»), як видається, взоруе на цикл «іграшки» класика радянської дитячої літератури Агнії Барто (: «ні, марно ми вирішили / прокатати кота в машині: / кіт кататися не звик - / перекинув вантажівку»). А текст "знає Вітя все на світі" хоча і віддалено, але все ж кореспондується з експериментами Корнія Чуковського. Ці тексти, очевидно, відображають прагнення письменниці пошукати нових форм або адаптувати до сучасної української дитячої літератури добре відомі сюжети з, скажімо так, радянської літератури першої половини ХХ століття, що входили в обов'язкові лектури кожної радянської дитини. У цьому контексті визначення "Совєтський «я не вживаю у від'ємному значенні, адже тогочасними авторами було створено низку справді цікавих» позаідеологічних" дитячих текстів - це справді хороша школа справді цікава традиція, спроби творчого переосмислення якої вичитує і в інших сучасних українських дитячих поетів (скажімо, Григорія Фальковича). Зауважу, що робота Галини Малик з цією традицією здивування коректна і творчо адекватна («ходить слух», «дивний звір», «Дикі чобітки», «гість» та ін.).
До справжніх досягнень автора слід віднести чудову лірику, зокрема прекрасні пейзажні Тексти, ненав'язливо виховують у дітей і естетичний смак, і любов до природи, і вміння гати:
Березень селезень
річкою плив,
крильцями-ніжками лід розбив.
Крокус Піта після довгого сну:
- Ой, не запізнився я ще на весну?
Таких перлин у "незвичайній книжечці" чимало. А ще трапляються чудові лірико-Філософські етюди, які в цілком доступній формі схиляють дитину до роздумів про складні поняття. Не можу втриматися, щоб не подати тут повністю один з моїх найулюбленіших віршів Галини Малик «Время»:
Каже Батько:
- Час повзе,
ніби віз важкий везе.
Каже мама:
- Час летить,
день проходить, як мить.
Я не вірив,
я сміявся.
Потім сам переконався:
повинен був йти я зараз з татом
скейт новенький купувати.
Я одягнувся
і помився,
час взяв -
і зупинився.
ъ
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Литература
-
torivova200417.08.2022 03:13
-
даша363401.01.2020 17:17
-
vladimir0004106.10.2022 15:00
-
timofeierofeev13.04.2023 18:09
-
Nastya0692325.02.2022 04:42
-
Marlie11.11.2021 06:10
-
Daniilkv19.03.2022 18:47
-
milenakag200813.10.2020 22:50
-
kashalotic2018.12.2022 03:58
-
Zaika2005102.08.2021 02:35
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.