Ответы на вопрос:
"аксіоматичним є те, що знання державної мови є обов`язковим, це наше логічне і етичне ставлення до української мови як державної" "той, хто не говорить державною мовою країни, у якій живе, або гість, або найманець, або " «людські мови – як і все у природі – мають свої характерні риси, своє неповторне лице, свій образ. має такий образ і українська мова. який він, цей образ? українська мова сьогодні – це арена боротьби між уявою і штампом, між пошуком і зашореністю, між летом і повзанням…» віками народ витворював собі мову. від звука, слова – до пісні. триста тисяч пісень склала україна українською, своєю мовою. серед них – світові шедеври. українське слово зажило визнання і шани серед близьких і далеких народів. україна створила мистецтво, визнане в усьому світі. україна дала людству геніальних мислителів, поетів. українська мова – сформована цивілізована, працьовита, талановита. і ця нація перестає бути нацією, відхрещується від себе, від своєї мови, від того, що є скарбом душі і думки. історія дала нам шанс. гріх не скористатися ним сповна. бути чи не бути мові, залежить від кожного з нас. щоб стати нарешті собою, а не придатком до когось, щоб створити незалежну й міцну економіку, багату культуру, науку, суспільство, потрібно насамперед відродити нашу мову. стереотип українська мова має два осереддя: перше – милозвучна мова, навколо якого групується визначення української мови як приємної, м’якої, лагідної, материнської, друге – державна мова, до якого тяжіють визначення нормативна, літературна, жива, сучасна, перспективна. рідна мова - найкоштовніший скарб, найцінніший дарунок і наймогутніший оберіг. мова для людини - що крила для птаха: він їх не почуває, але без них ніколи не здійметься до небес. тема збереження рідної мови, рідного слова актуальна в наші дні, а в нашому місті особливо. прикро чути, як молоді люди соромляться говорити рідною мовою, зраджуючи цим себе, свою родину, свій рі тим самим втрачаючи свою людську гідність, бо мова є осереддям людської гідності. людина, яка втратила свою мову, - неповноцінна, вона другорядна в порівнянні з носієм рідної мови, таких людей можна назвати мовними мутантами. мова – явище космічне. бо слово – струмопровід космічної енергії. - що таке слово? – запитуєш себе. і чіткої відповіді дати не можеш. - ну що б здавалося слова? слова та голос – більш нічого, а серце б’ється, ожива, як їх почує.
Це в орудному відмінку однини: столяром, лікарем, вівчарем, зброярем, маляром(малярем), контролером, воротарем.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська мова
-
пукимэн22809.10.2022 19:47
-
mysya412.09.2021 21:45
-
Саша12а01.06.2022 06:34
-
Dronton16.02.2023 08:11
-
Сяй16.03.2020 01:54
-
svetik8304.07.2020 12:39
-
dariagolubeva07.09.2020 20:55
-
danya133827.03.2023 15:20
-
Пацивис20.06.2020 10:16
-
mishinevav27.02.2023 00:38
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.