Ответы на вопрос:
Маючи велику екологічну пластичність, тобто здатність пристосовуватися до найрізноманітніших ландшафтних і кліматичних умов, птахи розселилися по всій земній кулі, утворивши в різних її регіонах специфічні «життєві форми». на узбережжі морів і океанів, на великих річках і озерах мешкають численні водоплавні птахи. пристосування цих птахів до умов середовища такі: на задніх кінцівках — суцільні або розділені плавальні перетинки; пір’я змащується жировою змазкою; під шкірою — товстий шар жиру, що надійно захищає тіло від надмірної тепловіддачі; форма тіла видовжена, лапи виступають далеко назад, що забезпечує швидке пересування у воді та під водою на річках, озерах, болотах живуть птахи іншого типу. не всі вони можуть плавати і пірнати, але основне місце їхнього перебування — очеретяні, осокові хащі. задні кінцівки у них з довгими гнучкими пальцями, що дає їм змогу: ходити по лататтю, як по землі (пастушкові); на довгих ногах, як на ходулях, легко і зручно ходити мілководними болотами та косами (чаплі, журавлі, лелеки). деякі птахи живуть у заростях, але основний вид пересування і пошуку їжі — плавання (лебеді, гуси, качки). у лісових птахів зовсім інші пристосувальні ознаки. найкращі дереволази — дятли, повзики — лазять по стовбурах і гілках дерев за міцних зігнутих кігтів, підпираючись жорсткими, твердими стерновими перами. міцний дзьоб і довгий язик гають їм видобувати з щілин кори і деревини поживу, видовбувати в деревині глибокі дупла для гнізд. лісових птахів дуже багато, особливо у вологих тропічних лісах. серед них є комахоїдні, м’ясоїдні та зерноїдні види, що зустрічаються в лісах різного типу, де вони займають різні яруси рослинності. ці птахи мають різну форму дзьоба, різне забарвлення, голос та різний спосіб життя. птахи відкритих просторів та високогір’їв також мають специфічну будову дзьоба, довжину шиї, форму і довжину крил, що відповідає характеру їх життя і дозволяє конкурувати з близькими . за способом живлення можна розрізнити такі життєві форми птахів: травоїдні, зерноїдні, комахоїдні, хижі тощо. усі вони мають певні специфічні пристосування до пошуків, захоплення, обробки та перетравлювання їжі. серед хижих і комахоїдних птахів є види швидкого польоту (серпокрильці, ластівки, соколи), які можуть розвивати під час полювання за здобиччю величезну швидкість. існують й такі, які більше пересуваються на ногах, ніж літають (деркач). є птахи, які зовсім не літають, але вони теж добре пристосовані до навколишнього середовища: пінгвіни чудово плавають і пірнають, страуси швидко бігають.
Хромосома-тело в ядре клетки,которая несет генетическую информацию.ее структура ниточная. генетическая информация человека находится в 23 парах хромосом. они отличаются формой и размером. 23-ья пара определяет пол человека (x и y). у женщины пара xx хромосом ,а у мужчины x y хромосомы. основа каждой хромосомы -днк.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Биология
-
Klari1Faer01.12.2022 19:42
-
petroura212.05.2021 11:26
-
rami199116.05.2020 19:09
-
НикДратути14.11.2020 23:43
-
eremenko6kirov17.03.2021 18:07
-
alenna200316.12.2021 04:05
-
bestia195426.08.2020 03:49
-
nickartyar19.01.2022 05:00
-
LoVE322309.01.2022 06:45
-
polaykovaz08.06.2020 07:32
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.