Ответы на вопрос:
я шаную свою рідну мову. вона для мене – скарбниця нових слів, гарних виразів, мудрих висловлювань. я вчуся жити та пізнавати світ за її . тому я добре ставлюся до своєї рідної мови та хотів би дбати про неї теж. адже вона дарує меня багато зі своїх надбань.
звичайно, я можу небагато, оскільки я лише одна людина серед мільйонів. але все одно слід піклуватися про мову щодня. я думаю, найкраще для мови – це розмовляти нею. адже вона має жити та розвиватися. мова, якою не говорять, поступово щезає. але розмовляти треба теж не будь-як, а правильно.
спілкуватися з іншими людьми слід грамотно, правильно будувати речення. не слід вживати лайливі слова, тому що це засмічує мову. ще варто обмежити вживання жаргонізмів, сленгу, інакше мова стане примітивною.
також велика кількість іноземних слів у мові «ріже вухо», робить її якоюсь недоладною. якщо вживати в мовленні половину іншомовних слів, наприклад, русизмів, то буде суржик. на жаль, зараз мало хто дбає про чистоту свого мовлення. тому кажуть, що суржик в україні вже перетворився на окрему мову.
варто також навчитися писати рідною мовою грамотно, без помилок. треба багато читати рідною мовою, щоб дізнаватися нові слова та знати своїх письменників та поетів. цікаві книжки можна рекомендувати тим, в кого рідна мова - інша, але хто вивчає нашу мову як другу.
свою мову треба добре знати – це набільше, що можна для неї зробити. її не треба нав’язувати. але треба завжди бути готовим показати її іншим людям у всьому її багатстві та красі.
первинне латинське слово «толерантність» означало пасивне терпіння, добровільне страждання, асоціювалося з такими поняттями, як «біль», «зло»! у xvi в. до цього і інші значення - «дозвіл», «стриманість». з того-часу толерантність трактувалася і як поступка в питанні про релігійній свободі - дозвіл з боку держави і офіційної церкви відправлення інших релігійних, культів. віротерпимість була історично першою і домінуючою формою прояву толерантності. головним засобом досягнення толерантності в епоху нового часу стало відділення церкви від держави, а також і відмова в праві карати іновірців. важливо підкреслити, що терпимість до чужої точки зору не припускає відмови від її критики або від власних переконань.
тобто сьогодні ми розуміємо, що термін «толерантність» (від латинського «толеран») - терпіння, переносимість, поблажливість. словник іноземних мов трактує її як терпіння до чужих думок і вірувань. на сьогоднішній день толерантність розглядається в контексті таких понять як визнання, ухвалення, розуміння. визнання - це здатність бачити в іншому саме іншого, як носія інших цінностей, іншої логіки мислення, інших форм поведінки.толерантність у новому тисячолітті - спосіб виживання людства, умова гармонійних відносин у суспільстві.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська мова
-
крис90321.10.2020 09:10
-
Light11111104.09.2021 22:10
-
БеллаСAT20.05.2021 13:33
-
allaaleksandro120.06.2021 22:40
-
татьянаивановна113.10.2020 06:24
-
arm2113.07.2020 23:58
-
менюпользователя31.07.2022 16:40
-
D10A29.12.2020 09:04
-
kidz12310.09.2022 13:57
-
иосиф1912.08.2021 06:18
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.