Будь-ласка на багато більше ів ніж інші твір-мініатюра на одну із тем: знов до мене осінь стукає у вікно вечірня музика звучала
Ответы на вопрос:
Якщо запастися терпінням і проявити старання, то
посіяне насіння знання неодмінно дадуть добрі
сходи. Учення корінь гіркий, та плід солодкий.
Леонардо Да Вінчі
На сьогоднішній день сучасному суспільству необхідні, освічені, культурні, творчі, нестандартно-мислячих людей, які вміють прогнозувати свою діяльність, планувати її в перспективі, люди, які прагнуть до саморозвитку, самовдосконалення.
І щоб цього досягти, необхідно починати з найпершої сходинки - це, на мій погляд, спілкування, як засіб встановлення контакту між людьми, дитиною і дорослим. Дитина розвивається тоді, коли спілкується.
Тому, першочергове завдання педагогів - розвиток особистості дитини, спонукання дитини до діяльності, стимулювання пошуку, допитливості, створення емоційно-позитивного психологічного клімату в процесі його виховання.
Людина постійно прагне до чогось нового, незвіданого. Він так влаштований. Життя змінюється, і людина теж. Але він завжди буде відчувати потребу в іншій людині, в його любові і дружбі, душевного тепла, розумному слові. Тільки людина може виховати людину. У кожного з нас був в життя перший учитель. «... Прізвище вчителя можна і забути, важливо, щоб залишилося слово« вчитель ». І кожна людина, який мріє стати вчителем повинен розчинитися в пам'яті народу, з яким і для якого він жив »- це слова В. Астафьєва. На мій погляд, якісну освіту і виховання - система безперервної освіти, що відповідає вимогам інноваційного розвитку економіки, сучасним потребам суспільства і кожного громадянина.
якістьсучасної освіти залежить не тільки від ефективного відбору змісту освіти, а й від вибору адекватних інструментів їх засвоєння і передачі.Ці інструменти слід розглядати з точки зору організації пізнавальної діяльності учнів (Вчення) і професійної діяльності вчителя(Навчання), які реалізуються всередині конкретної освітньої технології. У цій області реальний стан справ, з моєї точки зору, значно складніше, так як засобів передачі освітніх стандартів можна розробити безліч: як правило, у одного завдання існує безліч варіантів вирішення, і знайти найбільш ефективний з них вкрай складно.
Важливу роль у вихованні дітей, безумовно, відіграє дорослий: будинки - це батьки, в дитячому саду - вихователь, в школі - учитель. Дитину можна порівняти з нерозпущеною квіткою. Він розвивається за своїми природними законами. Для його повноцінного розвитку і дозрівання необхідні родючий грунт (сприятлива розвиваюче середовище) і захист від негативних зовнішніх впливів. У рослини головне - корінь, у дитини - душа. Педагог повинен до розкритися його душі для емоційного, духовно-морального сприйняття світу. Дитині потрібні не абстрактні знання, а практичні, необхідні для участі в реальному житті і професійній праці.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська мова
-
LAKI228004119.04.2023 09:54
-
aibekauezhanme30.09.2021 00:05
-
Тайлер2116.03.2023 00:18
-
serg620509.07.2020 12:59
-
Zhenek19564311.04.2022 20:35
-
gg72669024.11.2022 20:21
-
VikaKemer17.02.2021 21:50
-
Лерааникина25.01.2021 15:20
-
мария2222815.02.2021 15:19
-
Евабе03.10.2022 04:28
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.