Українська мова

Слова із синонімічними суфіксами вжито в реченнях(1) сьогодні за хмари сховалося сонце.(2) краплинки дощу стукотять у віконце, і стежить за ними маринка сумна: — погана погода! — зітхає вона. (3) і в полі зеленім хвилюються сходи: — хороша погода! найкраща погода! (4) ой, дощику, дощику, лий,
поливай, готуй для людей золотий урожай! а 1,2б 2,3в 2,4г 1,4

4.48
179 оценок

Похожие вопросы:

Иконка предмета
Українська мова, 03.03.2019 03:40
Написати 4 приклади загадок (із відгадками) із синонімічними . наприклад: шаталося, моталося, під припічком сховалося (віник).
Ответов: 3
Иконка предмета
Українська мова, 13.05.2019 12:25
Зробити повний синтаксичний розбір речення і побудувати його структурну схему : здавалося хвилинами, що сонце - осередок світу та життя, сховалося сьогодні між мереживо гілок і листя яблунь, груш і черешень, щоб зробити осередком справжнього духовного життя і людяності та душевного тепла і молодечого захоплення, цю русяву істоту, яка себе назвала мавпою.
Ответов: 1
Иконка предмета
Українська мова, 30.05.2019 03:30
До слів сонце, дрібні зірки, діти добрати спільнокореневі слова зі зменшувальними суфіксами.
Ответов: 3
Иконка предмета
Українська мова, 31.05.2019 17:00
До слів сонце, дрібні зірочки, діти -добрати спільнокореневі слова зі зменшувальними суфіксами
Ответов: 1
Иконка предмета
Українська мова, 11.06.2019 12:10
Іть розібрати слова у реченні як частини ! сонце сховалось за хмари.
Ответов: 1
Иконка предмета
Українська мова, 10.07.2019 19:10
Іть терміново. 1.три іменники вжито в реченні? а. шелестом опалого листя зітхає лісова стежка. б. стрічає клекотом мене сімя орлина. в. тебе в піснях здіймаю я до зір. 2.підметом є виділений іменник у реченні? а. паморозь "айстри" цілує. б. хочеш, розповім я "казку" гір? в. білі розніжені "хмари" залопотіли крильми. г. у кожній шибці "сонце" засвічу.
Ответов: 3
Иконка предмета
Українська мова, 26.07.2019 12:50
1складносурядним є речення: а) шелестить пожовкле листя; по діброві вітер, гуляють хмари, сонце спить, ніде не чуть людської мови. б) коли ми минаємо липовий шлях і опиняємось у долинці, нас оточує воркування струмків. в) ще мить – і літак буде в повітрі. г) сонце сховалося сьогодні між мереживом гілок і листям яблунь, груш і черешень. 2.складнопідрядним є речення: а) і заблудився я в пущі темній, і нема їй початку й кінця… б) моя біографія, друзі, сягає в далекі дні, коли мене бусол на лузі підкинув батькам навесні. в) село лежало в зеленому ; по горбах
Ответов: 2
Иконка предмета
Українська література, 07.08.2019 03:20
Запишіть речення, розставляючи розділові знаки. зробіть повний синтаксичний розбір речення, побудуйте його структурну схему. здавалося хвилинами що сонце осередок світу та життя сховалося сьогодні між мереживо гілок і листя яблунь груш і черешень щоб зробити осередком справжнього духовного життя і людяності та душевного тепла і молодечого захоплення цю русяву істоту яка себе назвала мавпою (о. турянський).
Ответов: 2
Иконка предмета
Українська мова, 09.08.2019 15:00
Поширити подані речення уточнювальними або відокремленими членами. пояснити розділові знаки. 1. ми читали вірші. 2. відбудеться зустріч з письменником. 3. чути переплеск хвиль. 4. сонце сховалося за обрієм. 5. була надзвичайно приємна й тиха весна. 6. сьогодні він був зосереджений.
Ответов: 1
Иконка предмета
Українська мова, 17.08.2019 13:50
Знайдiть складне речення: а.)сонце сховалося за хмари. б)конi звернули з дороги i побiгли праворуч. в) дзеленчали дзвоники у школах, радiсно горiли лихтарi. г) василько пiдвiвся, пiдбiг до саней.
Ответов: 3
Иконка предмета
Українська мова, 08.09.2019 22:30
Терміново! зробіть синтаксичний розбір і побудуйте структурну схему. або хоча б просто скажіть скільки в цьому складному реченні простих. термі ласка, дуже прошу! здавалося хвилинами, що сонце, осередок світу та життя, сховалося сьогодні між мереживо гілок і листя яблунь, груш і черешень, щоб зробити осередком справжнього духовного життя і людяності та душевного тепла і молодечого захоплення цю русяву істоту, яка себе назвала мавпою.
Ответов: 2
Иконка предмета
Українська мова, 21.09.2019 04:50
Кілька днів сонце спочивало закутавшись у важкі хмари. а сьогодні нарешті вітер зім"яв пухнасте покривало, розірвав його і поволік по синьому небу. сонце розплющило очі, кинуло на галявину золотий сніп променів, ласкаво посміхнулося. закортіло синичці щебетунці погрітися і поніжитися на сонці,та воно вже повернуло до заходу. где поставить розділові
Ответов: 3
У тебя есть свой ответ?
Слова із синонімічними суфіксами вжито в реченнях(1) сьогодні за хмари сховалося сонце.(2) краплинки...
Отправлено

Вопросы по другим предметам:

У тебя есть свой ответ?
Слова із синонімічними суфіксами вжито в реченнях(1) сьогодні за хмари сховалося сонце.(2) краплинки...
Отправлено