Есть ответ 👍

Поміркуйте, чому у творі Т. Шевченка «Сон» («У всякого своя доля...») цар - або «медвідь», лютий і тупий, або «кошеня», нікчемне й пусте?

111
260
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


У творі Т. Шевченка "Сон" (або "У всякого своя доля..."), цара зображено як або "медвідь", або "кошеня", що може бути пов'язано з його характером та поведінкою. Цар, як правитель, повинен бути мудрим і справедливим, але в творі він зображений як злий, лютий і тупий.

Можливо, Т. Шевченко використовує ці образи, щоб показати, що влада у руках непринятливої та бездуховної людини може бути деструктивною для народу. Також, можливо, він хотів показати, що царська влада не відповідає потребам народу і не може розуміти їх проблем.

Отже, в образі царя-медведя або царя-кошеня Т. Шевченко може втілювати своє уявлення про те, яким має бути правитель, та протиставити йому реальність царівської влади, яка не відповідає цьому ідеалу.


Нещодавно мені випала нагода прочитати твір джека лондона «жага життя» і я ще довго не могла прийти до тями. мене безмежно вразила сила людського духу, прагнення особистості досягти мети та вижити. коли я розпочала своє ознайомлення з оповіданням про двох друзів, то спершу подумала, що головному героєві не вдасться дістатись до рідних земель, а ось його напарник біл має всі шанси знову побувати вдома. я ще ніколи так не помилялась! мені прикро це визнавати, але я, на жаль, спочатку звернула увагу лише на зовнішність героїв та їхню фізичну форму, тобто, замість того, щоб придивитись до рис характеру чи моральних якостей, зробила хибний висновок, що сильнішим є той, хто міцніший фізично. зрештою, на перший погляд так все і виглядало. але приблизно хвилин за п’ять, коли я прочитала, що головний герой отримав травму та потребує , а його «друг» біл покинув хворого напризволяще, я змінила свою точку. я вважаю, що людина не зможе чогось досягти чи здобути щось шляхом зрад, вбивств, злочинів… мені навіть здається, що коли біл покинув свого товариша, то підписав собі смертний вирок. адже «гуртом і батька легше бити», пам’ятаєте? хоч би яким слабким та виснаженим не виглядав головний герой, у нього було дещо важливіше за фізичну силу: він мав любов до життя. він не мав честолюбних намірів чи злостивих думок. не хотів перемогти та полишити слабшого. він просто хотів жити. тому, на мою думку, головний герой і виявився сильнішим та переміг. адже найважливішим для людини має залишатись сила воли, чистота помислів та прагнення жити.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська література

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS