Есть ответ 👍

Твір-опис на тему: "ушкільній майстерні"

142
186
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Зазвичай майстерні називають приміщення, в якому проходять уроки праці у хлопчиків. однак я вважаю, що кабінет праці для дівчаток має не менше прав носити цю горду назву, адже під час уроків ми теж виготовляємо («майструємо») багато потрібних і корисних речей. наш кабінет складається з двох кімнат. перша схожа на звичайний клас: тут стоять парти в три ряди, на передній стіні висить шкільна дошка. тут ми ведемо записи, прослуховуємо теоретичну частину уроку. у цій же кімнаті проходять і наші «кулінарні уроки», під час яких ми готуємо салати, супи, борщі, котлети і навіть печемо пироги. для цих цілей на спеціальних столиках біля стіни стоять дві мікрохвильові печі, а в двох шафках - цілий набір кухонного приладдя і дерев'яних дошок для нарізки м'яса, хліба, овочів. друга кімната у нас призначена для практичних занять з шиття і в'язання. тут знаходиться два ряди столів з електричними швейними машинками, стіл з в'язальної машиною, прасувальна дошка і праска. а на стінах цієї кімнати розвішані плакати з правилами по техніці безпеки під час роботи на різних машинках, схеми будови швейної машини і її налагодження. під час занять в нашій майстерні ми завжди дізнаємося щось нове і, найголовніше, вчимося створювати багато речей своїми руками.

У вірші використовується прийом психологічного паралелізму: описи природи чергуються з описами внутрішнього світу ліричного героя, його самозаглибленим розмірковуванням.Тема “Входжу в річку” — нерозривність душевного світу людини з природою. Це розповідь про красу, яку він тонко відчуває на узбережжі: грає осіння вода, громадяться шовкові хмари, бадьорить свіжість лілій… Всю цю красу він хотів би подарувати одній людині, але її немає поруч, і мабуть, вже не буде ніколи. Мотиви розлуки, душевного щему, дисгармонії людського життя переплітаюься з мотивами природної гармонії. Ліричний герой сумує, він хотів би милуватися прекрасним осіннім краєвидом разом із тією людиною, з якою розлучений, вочевидь, зі своїм другом.) Образи природи – прекрасні лілії з перлинами води на пелюстках — метафора; шовкові хмари — метафора. Лі Бо написав про осінь, бо ця пора року – символ угасання, наближення до зими, про яку нагадує в останньому рядку північний вітер. Цей порядок, «природний шлях» не здолати, як часто не змінити людині і свою долю

Джерело: https://dovidka.biz.ua/li-bo-vhodzhu-v-richku/

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська література

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS