Есть ответ 👍

Надо з’ясувати стильову належність текстів. (письм.)визначити тему й основну думку,підібрати заголовок(письм.) 2 текстів текст 1 над містом котився важкий, тисячоголосий гомін. він народжувався десь там, по темних вузьких завулках, на запилюжених дорогах за міськими ворітьми. короткі перемовки, сонні вітання, скрип коліс, брязкіт металу, старече покашлювання сотнями маленьких струмінців плинули, вбирали в себе інші й врешті вихлюпували на гору. часто, з похлипом калатав рибний дзвін, тугі м’ячі ударів або злітали в гору й падали на плоскі покрівлі будинків, або скочувались униз, тут їх чавили, утоптували в ще холодний брук сотні черевиків вершників і рабів, різьбярів і виноробів, софістів і гончарів, архонтів і селян. агора* клекотіла, й вирувала, й дихала одними велетенськими грудьми. агора вбирала всіх. агора — це життя, а ще й провість на врожай, чутки про війну, мудра бесіда філософа, придбана корисна річ і корисні знайомства. ось і рибний ряд. риба з моря — не тільки користь, улюблена їжа, а й утіха для ока, й кожного разу диво, і якась несподіванка (за ю. мушкетиком). текст 2 хоч убогаубога наша хатина, та в цей вечір вона покращала, побагатшала. її бідність скрасили вишиті рушники і кетяги калини, запашне сіно на покуті й святвечірній стіл. на ньому зараз лежать три хлібини, грудка солі, височіє стос гречаних млинців і стоять з різними пісними стравами ті святошні мальовані полумиски, що бажають добрим людям і здоров’я, і щастя, і червоного цвіту. от батько поглянув у засніжену далечінь і тричі покликав мороза: «морозе, морозе, іди до нас кутю їсти! » але й після цього ні на вулиці, ні на городах не обізвалися кроки дідугана. він, мабуть, забарився на якійсь лісовій чи степовій дорозі. потім тато навстіж відчиняє наші скрипливі ворота. може, приб’ється яка добра людина з дороги, то й погріє душу теплою стравою. і тільки після цього ми йдемо вечеряти.тепер за столом я й не писну, прислухаючись до мови-сподівання батьків. оті великі надії на хліб новий, на рік золотий, на щастя у дворі сходяться в нашій хатині

216
368
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1.  була війна   2. перемирее 3. победа

"вихованість — це вміння поводитись". що ж означає вміння поводитись у колективі? бути вихованою людиною — це і вміння вітатись, і підтримувати в товаристві розмову, і правильно їсти, одягатись, і вміння поводитись у громадських місцях.  та неправильно мислять ті, хто вважає, що вихованість зводиться лише до гарних манер. коли говоримо "вихована людина", ми маємо на увазі щось більш глибоке в людині, і передусім внутрішню інтелігентність. а це означає бути уважними до інших, тактовними, скромними.  бути ввічливою, вихованою, витриманою людиною не так-то легко. тут потрібні і самодисципліна, і готовність іноді поступитися власними , звичками і, найголовніше, почуття поваги до інших людей, до колективу, відповідальність за свої вчинки перед суспільством. 

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS