Есть ответ 👍

Напишите или найдите информацию про лелеку, и отношение других стран к ней. там разные приметы,мол она символ чего- на украинском) : *

221
366
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Слов’яни та вважали чорногуза символом добробуту і щасливої долі. тож якщо на сільській хаті з’являлося гніздо, господарів чекали злагода, здоров’я та гарний урожай.старожили переконані, що селяться лелеки тільки в хороших, працьовитих людей, а домівки злих та лінивих оминають.на поліссі випікали галіопу — печиво, яким «пригощали» лелек, прохаючи доброго врожаю: «бузьку, бузьку, на тобі галіопу, а ти мені дай жита копу…».лелеку завжди зображали добрим героєм у народних казках та легендах. одна з них розповідає, чому в лелек чорні крила. якось у хатині, де мешкала сім’я з двома немовлятами, сталася пожежа. лелеки, що мешкали на солом’яній стрісі будинку, заметушилися, почали кликати на . батьки працювали в полі, тож не могли побачити, що сталося. тоді чорногузи кинулись до обійстя і винесли дітей з полум’я. відтоді у лелек червоні ноги та дзьоб і чорні кінчики крил, обпечені в пожежі.бусол, жабоїд, веселик, боцюн, гайстер — як тільки не називають лелеку в різних регіонах україни. а на житомирщині навіть існує повір’я, що лелеки мають людські імена. тож якщо покликати птаха його іменем, він неодмінно поверне голову.цікаво зустрічали приліт лелек у німеччині: влаштовували гуляння, святкові походи, дзвонили у дзвони. учням замість уроків читали казки. вулицями крокували юрми дітей, всі веселилися та розважались. німці свято вірили, якщо дівчина навесні вперше зустріне пару чорногузів, неодмінно цього року стане заміжньою, якщо ж одного — ще дівуватиме.у стародавній греції, пише філострат, побачивши першого лелеку, опускалися на коліна. жителі марокко вважали, що лелеки — це люди, що прилітають з далекого острова у вигляді птахів, а повертаючись, знову набувають людської подоби.у молдові лелека — символ виноградарства. за одною з легенд, коли яничари охопили фортецю городешти, і в захисників не залишилось ані їжі, ані води, раптом здійнявся сильний вітер. то лелеки своїми крильми здійняли над головами ворогів бурю. в дзьобах вони принесли воїнам виноград з полів рідної країни. захисники фортеці були врятовані і вщент розбили військо яничар. схожа українська легенда розповідає, що лелеки принесли виноград запорожцям, яких заточили до татарської в’язниці.

а)прийом гіперболізаціх

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська література

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS