Есть ответ 👍

Текст з омоніма ми, синонімами, антонимами

264
335
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Водному чудовому місті під назвою мовознавство жила одна багата жінка. звали її лексика, а багата вона була тим, що мала трьох гарних синів. звали їх антонім, синонім та омонім. кожен з них уже мав свою власну родину, проте всі вони жили разом, в одному прекрасному будинку, тільки на різних поверхах.найкраще жилося родині синоніма, бо, хоча він і мав найбільше дітей, проте все в його родині було дружньо та злагоджено, адже всі вони підтримували один одного. і якщо комусь з родини синонімів було сумно, то всі також були зажурені, невеселі. або навпаки, коли хтось один сміявся, то всі його підтримували: реготали, заливалися сміхом. отож хоч і були в цій родині усі з різними іменами, проте такі близькі за характером та вдачею.у сім’ї антоніма не все було добре та злагоджено, як у його брата синоніма. причиною сварок та непорозумінь були постійні розбіжності в поглядах, адже в родині панувала звичка протирічити один одному. через це родині нічого не вдавалося зробити спільно. якщо один працював, то інший обов’язково бив байдики, якщо комусь у родині було холодно і він зачиняв усі двері й вікна, то комусь обов’язково раптом ставало жарко, і він поспішав відчиняти вікна. так виникали сварки, що доходили аж до бійок. так і жили антоніми, весь час маючи протилежне значення.та найгірше жилось омоніму, бо в його родині панувало суцільне непорозуміння. деякі члени родини мали однакові імена, але були зовсім різними (лист паперу та лист дерева, коса дівоча та коса — гостре знаряддя праці). і якщо батько кликав когось одного із синів, то обов’язково приходив і другий. ніхто в родині не міг вирішити цю проблему, адже ніхто нічого не розумів — все було так заплутано.якось лексика відвідала своїх синів, зрозуміла їхні проблеми й вирішила їм. вона викликала своїх сестер — лінгвістику та етимологію, щоб ті з’ясувати значення слів — синоніми, антоніми, омоніми.швидко в країні запанував лад, адже з’явилися словники, заглянувши до яких можна було легко зрозуміти значення слова та дібрати до нього синонім чи антонім.подробнее:

Протилежне слово до слова біда-щастя.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS