Есть ответ 👍

Твiр роздум на тему що таке благодiйнiсть чем быстрее тем и лучше

174
284
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Говорять: «краса врятує світ»! я б додала: «краса і доброта врятують світ»! етимологія слова «добрий» змінювалася. був час, коли слов'яни цим словом оцінювали зовнішність і красу людини. тому краса і доброта - це слова дуже близькі : добра людина завжди красива. добрі справи людей високо оцінювалися у всі часи. коли ми говоримо про добрі справи, згадується діяльність тих безсрібників, які їхали за тридев'ять земель рятувати людей від хвороб, учити дітей, жертвам катастроф та ін. добрі справи - це і добродійність багатих людей, які на свої гроші будували гімназії і школи, відкривали і містили безкоштовні лікарні і удома для старих, матеріально підтримували таланти і отримати освіту бідним молодим людям. але якщо кожен з нас відкладатиме добрі справи до виникнення критичних життєвих ситуацій або до моменту, коли він нагромадить великий капітал, то можна і запізнитися. якщо ти прагнеш до того, щоб твої слова і справи, нехай малі, несли твоїм близьким, рідним, друзям тепло, - це вже багато. при цьому потрібно завжди пам'ятати, що доброта в основі своїй безкорислива. якщо яка-небудь фірма або банк оплачує трансляцію концерту рок-звезды або поп-діви, ці акції не робляться без власної користі. тому, я думаю, їх не можна вважати благодійними (тобто такими, що несуть благо комусь), оскільки в основі таких «добрих» справ лежить користь. поки що на сучасному українському горизонті багатіїв, які займаються доброчесністю, не видно. наші капіталісти зараз піклуються тільки про себе і своїх близьких. а ось представник діаспори петро яцик заснував міжнародний конкурс знавців української мови. наші ж пани-підприємці і банкіри щось не поспішають здійснювати добро. а вже які багаті… мені згадався невеликий розповідь-притча і. тургенева «два багачі». письменник віддає належне і звеличує багатія ротшильда, який виділяє великі гроші на виховання сиріт, на лікування хворих, зміст самотніх людей похилого віку. і відразу тургенев згадує, як бідний російський селянин узяв у свою сім'ю сироту. на нарікання дружини, що і таке голодне в сім'ї, а тепер ним навіть не буде за що купити сіль, щоб посолити юшку, селянин відповідає: «а ми її… і несолону». тургенев доходить до виводу: «далеко ротшильду до цього мужика»! так, цей бідняк добріший за мільярдера, багатіший душею. недаремно розповідь називається «два багачі», хоча формально один з героїв - бідняк. завершуючи твір, хочу сказати: дуже правильна ця фраза: «поспішаєте робити добро»! не потрібно чекати, коли станеш багатим, як ротшильд. добрі справи… це і добрі слова, і старим, і підтримка друзів. замислися: коли ти останній раз дарував мамі квіти? а коли допоміг їй по господарству? чи давно відвідував бабусю? чи телефонуєш дідусеві регулярно, і ділишся з ним своїми проблемами? чи допоміг молодшій сестрі, коли вона просила тебе про , або відмовився вічною зайнятістю? чи відвідав хворого друга? це усе і багато що інше, мій ровесник, вже можна робити сьогодні. не відкладай добрі справи на майбутнє.

Україна - це країна з багатою історією, тож не дивним є розмаїття як природних, так і рукотворних пам’яток: високі гори степи, затишні містечка і гучні мегаполіси, суворі твердині і розкішні палаци. Україна - край, де пам’яток стільки, що вистачить не на один рік мандрівок.

Гортаючи сторінки видань, представлених на виставці, ви зможете вирушити у віртуальну мандрівку заповідним світом; зануритись у синяву річок і морок таємничих печер; помилуватися буянням барв; відвідати мальовничі міста України; насолодитися архітектурою нашої країни; зацікавитися історією середньовічних замків; наблизитися до величі святих храмів; познайомитися з величними давньогрецькими містами, місцями козацької слави та славетних подій, які творили долю нашої країни.

У книгах зібрана і структурована інформація про популярні туристичні об’єкти, побачити які приїздять туристи з усієї країни і з-за кордону. Описані й маловідомі пам’ятки, що незаслужено перебувають у тіні загальної уваги.

На виставці представлені також ресурси медіафонду Орхуського центру - це чудові, захоплюючі відеофільми, що розповідають про архітектуру, історію та сучасне життя дерев’яних храмів та середньовічних замків Закарпаття.

Тож серед сотні чудес України для кожного читача знайдеться своє, що вразить уяву і навіть стане метою нової подорожі.

Объяснение:

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS