Ответы на вопрос:
Тарас Григорович Шевченко, великий поет,
Своїми творами серця наші зігріваєш.
Твої поезії виткані зі сльоз і болю,
Але в них живе іскра надії й духовного вогню.
Ліризм та настроєність твоїх творів -
Неповторний магнетизм, що тримає нас в полоні.
Ти осягнув душу народу, його страждання і радість,
І передав у словах глибину кожного почуття.
Твої вірші плачуть про рабство й неправду,
Про тугу за втраченою волею рідної землі.
Але вони також вдихають надію і мужність,
Що ми зможемо змінити свою долю на краще.
У твоїх творах простежується гострота ,
Тонка проникливість, що лине з кожного рядка.
Ти розкриваєш красу природи, відтворюєш образи життя,
Надаючи їм особливу вишуканість і магію.
Ліризм та настроєність твоїх творів -
Це музика, що грає в наших серцях назавжди.
Вони зберігають пам'ять про твою велич, Тарасе,
І надихають нас на пошуки краси і правди.
Так нехай твоя поезія звучить завжди,
Розкриваючи нові горизонти й переживання.
Ліризм та настроєність творів Тараса Шевченка
Нехай будуть вічною спадщиною нашої нації.
Объяснение:
ответ:
основні фактори:
- температура: відносини у родині можуть бути, як теплими, так і прохолодними, іноді, й зовсім морозними.
- тиск: часто один з партнерів намагається "володіти" іншим, маніпулювати, здійснювати психологічний тиск, обмежувати свободу.
- хмарність: все залежить від чесності та прозорості стосунків — світло й сонячно, або туманно та неясно (коли багато таємниць та брехні).
- швидкість вітру: одні сім'ї живуть дуже динамічним життям, кипіння емоцій та пристрасті — часто сваряться та швидко миряться, а бувають дуже статичні, інертні стосунки із затяжними кризами.
- опади: тут варто говорити про усі позитивні та негативні емоції. в залежності від ситуації "емоції" або дрібним дощем або ж потужною зливою.
враховуючи усі ці фактори, психологи виділяють 5 типів психологічного клімату в сім'ї:
1. демонстративний — в таких сім'ях часто брешуть один одному, недоговорюють, але ніби з "кращими намірами", від надбережливого ставлення до коханої людини. намагаються говорити лише про якісь позитивні моменти та успіхи, уникають розмов про проблеми та негаразди. складається враження "ілюзорної ідилії". загалом відносини теплі. членам сім'ї подобається і проявляти теплоту, і дбайливість, і отримувати натомість те ж. негативні моменти легко забуваються і прощаються, тому що у партнерів спільна мета — показова ідеальна родина.
2. партнерський — такі пари формуються на спільній ідеї шлюбу як добровільного союзу, який створюється задля того, щоб полегшити життя одне одного, зробити його цікавішим, простішим, безпечнішим. відносини — прозорі, плідні та раціональні. емоції не подавляються й не придушуються, в родині прийнято говорити про те, що турбує. "температура" в такому домі є теплою, атмосфера цілком гармонійною, але якщо хтось з членів родини починає "паразитувати", то такі дії швидко присікаються для стабілізації партнерства. присутня повага до індивідуального простору, власних інтересів та хобі кожного.
3. віддалений - у членів сім'ї різні інтереси, своє власне коло спілкування. часто сім'ю об'єднує лиш те, що вони живуть разом під одним дахом, мають спільних дітей. мінімум контактів. мінімум емоцій. мінімум взаємних вимог. мінімум взаємного інтересу.
4. товариші по чарці — найважливіші потреби у таких партнерів — це задоволення гедоністичних мотивів, часто це неблагополучні сім'ї. як правило у всіх членів сім'ї низька або нестійка самооцінка. багато емоцій, радісних і сумних, ірраціональна поведінка. члени сім'ї охоче брешуть і самі собі, і іншим, виправдовуючи власний спосіб життя. вони схильні до різних шкідливих звичок та залежностей, потурають слабкостям. проте конфлікти розпалюються часто, особливо під впливом негативних станів, фрустрації, дратівливості.
5. автократичний — коли у сім'ї є виражений лідер. часто це чоловік при непрацюючій дружині, схильний домінувати та визначати життя інших членів сім'ї. рідше це дружина, що володіє владним характером і змогла підлаштувати під себе чоловіка. лідер визначає структуру взаємин у сім'ї: межі свободи та характер емоційних проявів. якщо він каже, що треба виявляти взаємну повагу, інші члени сім'ї її проявляють. якщо лідер проти того, щоб плакали, тоді всі стримують ці емоції. сім'ї з автократичним лідером досить стабільні, статичні. якщо лідер втрачає свою об'єктивну влада, у відносинах настає серйозна криза.
объяснение:
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Литература
-
Даня123322118.01.2023 15:16
-
Cr4zyvlad03.05.2021 12:07
-
алисатян220.07.2022 21:11
-
medewwnik25.03.2022 03:27
-
алина370624.03.2023 22:45
-
lizatrubach200205.04.2023 01:45
-
Yana20065208.07.2020 21:40
-
blik507.01.2023 04:45
-
KarinaKotik1127.07.2020 13:56
-
AlifZnanija21.08.2020 18:26
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.