Твір на тему Проблема батьків і дітей у повісті Кава з кардамоном
ОЧЕНЬ НАДО
Ответы на вопрос:
Проблема батьків і дітей є важливим мотивом у повісті "Кава з кардамоном" письменниці Лесі Мартович. Головна героїня, Маруся, весь свій дорослий вік присвятила боротьбі з мамою, яка занадто сувора і намагається контролювати життя доньки. Маруся хоче жити самостійно і займатися тим, що любить, а не тим, що обрав би за неї батько чи мати.
Водночас, ми бачимо, що батьки теж мають свої мрії та сподівання щодо дітей. Батьки Марусі, як і вона сама, мають традиційні уявлення про родину та жіночу роль, і вони не розуміють, чому дочка відмовляється від подружнього життя та вирішує жити сама.
Проблема полягає в тому, що батьки та діти мають різні уявлення про те, як має виглядати їхнє життя. Це може призводити до конфліктів та розчарування, як у випадку Марусі та її родини.
Отже, можна зробити висновок, що проблема батьків і дітей, як і багато інших глибоких проблем, розкривається в повісті "Кава з кардамоном" досить вдало і переконливо. Авторка показує, що важливо шукати компроміс, зберігати взаєморозуміння, і бути відкритим до різних точок зору. Розуміння між батьками і дітьми є важливим для створення гармонійної родини, а також для забезпечення здорового розвитку та щастя кожної людини.
Объяснение:
;)
ответ:
я народився та живу в україні, це моя батьківщина, мій улюблений куточок землі. я дуже люблю мальовничу українську природу. безкрає синє небо, яскраве сонечко, густі трави та квіти, міцні стрункі дерева. в усі пори року вони для мене найпрекрасніші в світі. хоч, я впевнений, на землі є багато красивих місць, не схожих на мою країну, і для тих, хто там народився, вони – найгарніші. і я б також хотів подорожувати та побачити всі дива світу на власні очі.тут, в моєму рідному краю, живуть мої найближчі люди – батьки та друзі, знайомі та сусіди. завдяки ним я відчуваю себе частиною життя, почуваю себе як удома – потрібним та коханим. звичайно, інколи між нами трапляються випадки непорозуміння, та це не псує наших відносин. люди, що живуть поруч зі мною, розділяють ті ж радощі, турботи та сподівання, незважаючи на те, хто вони за національністю та якою мовою розмовляють. бо рідний край – це не місце на карті, не держава навіть, це кохання в серці.мій рідний край – це мова, пісні, книжки. це знайомі з дитинства казкові герої. це найперші спогади про власне життя. на мою думку, втратити все це – величезне горе. згадуючи про людей, яким доводилося залишати батьківщину та жити на чужині, я можу уявити, як важко їм було. а ще гірше – бачити свій рідний край у занепаді, зруйнованим війною…усі ми на землі – добрі сусіди, кожен з нас іде непростим шляхом власного життя. ми маємо поважати одне одного. я хочу, щоб ми жили мирно, щоб назавжди зберегти недоторканими дорогі для нас рідні місця, що для кожного з нас свої власні.
объяснение:
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Литература
-
tyrda4523.02.2021 19:11
-
Edam30.01.2021 13:28
-
stephanzakharop010v824.02.2022 23:01
-
AlinaAlbul22.06.2020 07:00
-
TimRus162rusg06.04.2021 09:58
-
Артем83412.03.2020 06:21
-
знание33333327.03.2023 03:41
-
garipova0218.01.2022 08:16
-
19953528.09.2020 08:19
-
Student22315.02.2022 07:20
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.