Питання до твору Е. Сігела «Історія одного кохання». 1.- Яке враження справила на вас ця «саморобна» весільна церемонія? У чому її нетрадиційність, а в чому вона близька до церемонії вінчання?
2.- Як ви думаєте, чому на цьому весіллі було так мало гостей?
3.- Як Олівер і Дженні пережили скруту? Скільки тривало це випробування молодого подружжя? Що і як вони робили задля подолання перешкод? Доведіть, що, не зважаючи на матеріальну скруту, вони не втрачали духовної єдності.
4.- Від чого молодята страждали найбільше? Чим їм доводилося жертвувати?
5.- Чому Олівер не помирився з батьком? Яку роль у стосунках Олівера й Дженні відіграло за на 60-річчя Олівера ІІІ Берретта? Доведіть, що Дженн була права, що батько «подавав руку»? Чому ні її, ні батька не зрозумів Олівер? Чому він в цей момент поводився як звір? Чому Дженні пішла?
6.-Як успіхи в навчанні Олівера змінили життя подружжя? Чому Олівер при всій скруті життя молодої родини Берретт не кинувся на перші ж пропозиції працевлаштування? На що він сподівався?
7.- Доведіть, що Дженні пожертвувала своєю кар’єрою заради успіху коханого чоловіка.
8.- У чому крилася «іронія долі» у планах Олівера й Дженні мати дитину? Як молоде подружжя розпочало боротьбу за майбутнього сина?Чому вони не могли навіть усиновити дитя?
9.- Чому Олівер відмовився від перспективного відрядження до Чікаго? Чому він нікому не сказав про їхню біду?
Ответы на вопрос:
1. Мене здивувало те, що весільна церемонія була у одному з корпусів Гарварду. Мені здається, її нетрадиційність у тому, що, по-перше, не було вінчання в цекркві, по-друге, не було святкування. Церемонію проводив уніталіанський капелан, тому вона близька до церемонії вінчання.
2. На мою думку, гостей було мало через скрутне фінансове становище. Вони запросили лише близьких друзів.
3. 3 роки бідності, але вони подолали це разом. Весь цей час Олівер навчався, а Дженні працювала у приватній школі. Потім Оліверу запропонували гарну роботу, і з грошима стало краще. Незважаючи на все, подружжя було щасливе разом.
4. Через скрутне фінансове становище, їм довелося забути про свої інтереси, кар'єру і т.д.
5. Олівер кохав Дженні, а батько був проти цього шлюбу. Після отримання за , Дженні намагалася помирити сина з батьком, навіть зателефонувала Оліверу III. Олівер відмовився говорити з батьком, а потім, через гнів, викинув телефон Дженні. Але на мою думку, Дженні і справді була права, батько прагнув налагодити стосунки з сином. Він запросив його на 60-річчя, дав гроші без зайвих питань. Але Олівер все одно не розумів ні батька, ні Дженні, що батько любить його та бажає йому щастя, хоч і по своєму.
6. Олівер став третім успішним студентом. Він хотів знайти роботу, яка зможе дати йому гарний заробіток, щоб його сім'я не потребувала грошей.
7. Дженні влаштувалася викладачем у приватну школу та забула про свою кар'єру музиканта, щоб Олівер міг навчатися.
8. Дженні була невиліковно хвора, тому не могла народити дитину. Через її хворобу подружжя не могло і встиновити дитину.
9. Олівер хотів як можна більше часу провести з Дженні, тому відмовився від поїздки. Олівер не хотів, щоб хтось дізнався про хворобу Дженні, бо лікар порадив не казати їй про це.
Объяснение:
Сподіваюсь підійде
ответ:
давньогрецька література - сукупність літературних творів античних авторів, що включає в себе усю творчість давньогрецьких поетів, істориків, філософів, ораторів та ін аж до кінця історії стародавній греції, також вона найдавніша з національних літератур європи. вона виникла на основі фольклору грецьких народностей. виникнення літератури пов'язане із розпадом родових зв'язків всередині полісної громади і підвищенням особистої самосвідомості індивіда, яке ще не переходить у відокремлення від колективу.
крайніми межами історії давньогрецької літератури визначають 11 століття до н. е., коли склалися численні оповіді про героїв троянської війни, і першу половину 6 століття н. е., коли за розпорядженням імператора юстиніана 529 року були закриті філософські школи в афінах. у цьому проміжку часу розрізняють два періоди:
перший — від зародження літератури до 3 століття до н. е., переважно творчий період;
другий — від початку александрійської вченості до юстиніана, переважно час вивчення колишньої літератури і засвоєння давньогрецької освіченості іншими народностями.
у творчу добу давньогрецької літератури виділяють два проміжні періоди. у першому періоді керівна роль належала колоніям, у другому беззаперечно панували афіни:
перший — розвиток епосу, лірики (меліка), виникнення драми і всіх видів прози, тривав приблизно до 480 до н. е.;
другий — так званий, аттичний період — доба вищого процвітання драми, красномовства, філософії, історіографії з переходом до точних наук
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Литература
-
жансаяболатова07.10.2020 23:25
-
Zolotareva198123.05.2022 04:55
-
Hurakan11.03.2021 00:10
-
Enotik037201.01.2022 16:36
-
ziketeam12324.01.2020 08:43
-
sabekgnivslenti10.12.2022 00:54
-
ПтичкаСоловей25.02.2023 05:35
-
Тетрадь2212.11.2022 09:14
-
HatryGG10.02.2022 01:12
-
masha3243408.12.2021 02:15
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.