Есть ответ 👍

201 Випишіть із текстів неповні речення, підкресліть члени речення. Про- стежте роль неповних речень у вираженні авторського задуму, зокрема у ство- ренні динамізму, психологічної напруги висловлення. 1. Ми з Митьком давно мріяли поїхати до Юрківки, села, де жила Митькова бабуся. Кликало нас до себе привільне і незалежне життя. кликало і вимахувало привітно рукою: «Ну ж бо, сміливіше. Я чекаю на вас! Уявляєш собі? — казав Митько. — Ліс. А в лісі озеро. А на березі Курінь. А в курені – ми. А поруч багаття. І казанок із юшкою. І роби собі, що хочеш. Хоч на голові стій. А кругом – ні душі (Я. Стельмах). 2. Море спить. Точнісінько, як людина. Високо здіймає груди, схро- пує сонно, ліниво... Коли море спить, вже ніяка сила його не розбу- дить. Ліниво похлюпує об камінь хвильками, полощеться тихо, сонно, розніжено (Ю. Збанацький). 3. Ох і очеретяна ж річка Оскіл! Ох і рибна ж вона! А яка вода в Оскалі! Лагідна, ласкава, м'яко-шовкова! (Остап Вишня).

286
459
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Кликало() і вимахувало(===) привітно(_._._) рукою(_ _ _ _): «Ну ж бо, сміливіше(_._._). Я(___) чекаю(===) на вас(_ _ _)! Уявляєш(===) собі(_ _ _)? — казав(===) Митько(___). — Ліс(___). А в лісі(_._._) озеро(===). А на березі(_._._) Курінь(===). А в курені(_._._) – ми(===). А поруч(_._._) багаття(===). І казанок(___) із юшкою(_ _ _). І роби(==) собі(_ _ _), що хочеш(===). Хоч на голові(_._._) стій(===). А кругом(_._._) – ні душі(===) (Я. Стельмах). 2. Море(__) спить(===). Точнісінько(_._._), як людина(_ _ _). Високо(_._._) здіймає(===) груди(_ _ _), схро- пує(===) сонно(_._._), ліниво(_._._)... 3. Ох і очеретяна(хвилястою) ж річка(===) Оскіл(===)! Ох і рибна(==) ж вона(___)! А яка вода(===) в Оскалі(_._._)! Лагідна(хвилястою), ласкава(хвилястою), м'яко-шовкова(хвилястою)! (Остап Вишня).


Відповідь:

Запишіть кожне речення двічі, позначивши час словами і хоча б двома різними Замість крапок уставте потрібний прийменник.

Зустрінемось ... 15.30. Зустрінемось о п'ятнадцятій тридцять. Зустрінемось  о пів на шістнадцяту.

Чекатиму до 19:15. Чекатиму до чверті по дев'ятнадцятій. Чекатиму до п'ятнадцяти на двадцяту.

Поїзд прибуває .. 21.45.  Поїзд прибуває за п'ятнадцять двадцять друга. Поїзд прибуває за чверть двадцять друга.

Фільм закінчиться ... 16.10. Фільм закінчиться о шістнадцятій десять. Фільм закінчиться за десять по шістнадцятій.

Зараз 17.00. Зараз сімнадцята година. Зараз сімнадцята.

Пояснення:

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS