Есть ответ 👍

Оберіть правильний варіант координації присудка з підметом, поставивши дієслова з дужок у форму минулого часу. Мотивуйте свій вибір. 1. Тбілісі (вразити) нас гостинністю. 2. Лімпопо (пінитися) мутними водами перед їхнім зором.  3. ФРН ( заявити) про свою участь у підготовці до європейської зустрічі. 3. Усі інженерно-технічні працівники, хто (брати) участь у конференції, (бути) в цей день на виставці нової техніки. 4. Ніхто, крім працівників відділу, цього (не знати). 5. Автор статті (окреслити) головні завдання дослідження. 6. Дехто з батьків несумлінно (поставитися) до своїх обов‘язків. 7. Ніхто з присутніх (не змогти) відповісти на поставлене запитання. 8. Місто Київ (здобути) право на проведення конкурсу „Євробачення-2017”. 9. Більшість промовців, що дбають про свій престиж, (удосконалювати) техніку усного мовлення. 10. Кращі п’ять робіт (бути) відзначені преміями. 11. Експертів (цікавити) не кількість продукції, а її якість. 12. Кожний студент, учень (мати) пам’ятати про це. 13. Багато їхніх студентів (роз’їхатися) цього літа на розкопки. 14. Знову кілька людей (підбігти) до вагонів. 15. Документи (підписати) бухгалтер Галина Логінова. 16. Газета «Урядовий кур’єр» (надрукувати) текст цього закону. 17. Триста п’ятдесят один депутат (підтримати) цей законопроект. 18. Більшість студентів, аспірантів, викладачів (прийти) на мітинг. 19. Тут щодня (бувати) півсотні і більше людей.

269
301
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Проте є й інші легенди про жайворонка. одна з них є людям глибше сприйняти і зрозуміти суть людського первородного гріха. бог, коли творив жайворонка, підкинув високо вгору грудку землі, і з неї з'явилася сіра, наче земля, пташка — жайвір. він злетів високо-високо, досяг неба й побачив ангелів. від того так загордився, що кинув виклик самому всевишньому: "биймося, боже, хто кого зможе! " отож і тепер, злітаючи вгору, жайворонок ніби похваляється: "полечу по небу, по небу! схоплю бога за бороду, бороду! " а тоді каменем падає вниз із криком:   "мене бог бив-бив! бив києм києм! і на землю кинув, кинув кинув! " або ж бере дзьобом соломинку і злітає в небо. а коли падає, кинувши її на землю, скаржиться: "кий упав кий упав! " вважається, що жайворонок навесні прилітає з вирію на землю найпершим. "ще по горах сніги лежать, а в долинах криги стоять", — співається у веснянці, а жайворонок — уже тут. "а я тії криги ніжками потопчу, кубельце зів'ю і діток " в іншій веснянці ранній приліт жайворонка пояснюється тим, що його "пташки били, з вирію виганяли". жайворонок — це, очевидно, жертовна пташка, яка іноді й гине, проте забезпечує прихід весни. 22 березня на свято сорока мучеників в україні жінки пекли (а подекуди й зараз печуть) із тіста печиво — "жайворонків" у формі птахів, пташиних лапок, лялечок. вони символізували душі покійних і навіть, за віруваннями, на певний час заступали їх. це був жертовний хліб. таке печиво роздавали дітям, а вони вже з "жайворонками" обов'язково гасали селом чи полем; залазили на дахи й дерева; підкидали "пташок" угору; самі їли і птахів годували крихтами та голівками з печива. іноді "жайворонків" ховали в сіні, закопували в землю, кидали в річку або піч. є підстави вважати, що "жайворонків", а також печиво "буслові лапки" пекли й у пам'ять про померлих дітей. вважалося, що померлі діти загадковим чином пов'язані з живими й можуть впливати на майбутню народжуваність. відомо, що колись ображені на дорослих діти, як ритуальне прокляття, оголошували старшим, що в них ніколи не буде "жаврунків". про особливе пошанування божої пташки свідчить і те, що людям заборонено вживати жайворонків у їжу, вбивати, взагалі кривдити.

   

 

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS