Есть ответ 👍

Напишіть невелику розповідь на тему «Коли я стану дорослим». Використайте і виділіть різні форми дієслів майбутнтого часу

236
482
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


займенники поділяються на дев'ять розрядів.

1.  особовими  називаються займенники, які вказують на осіб, інших істот, предмети, явища, поняття:   я, ти, він, вона, воно, ми, ви, вони. всі особові займенники змінюються за відмінками й числами; займенник  він  змінюється і за .

2.  зворотним  називається займенник  себе, який вказує на того, хто виконує дію. він не має роду, числа і називного відмінка; за іншими відмінками він змінюється.

3.  присвійними  називаються займенники, які вказують на приналежність предмета першій (мій, наш), другій (твій, ваш), третій (його, її, їхній) чи будь-якій (свій) особі.присвійні займенники (крім  його, її) змінюються за , числами і відмінками, як прикметники. займенники  його, її  є незмінними.

4.  вказівними  називаються займенники, які вказують на предмет (цей, сей, той), ознаку (такий), кількість (стільки). займенники  той (отой), цей (оцей), такий (отакий)змінюються за , числами і відмінками, як прикметники. займенник  стільки  змінюється лише за відмінками.

5.  означальними  називаються займенники, які вказують на узагальнену ознаку:   всякий (усякий), весь (увесь, ввесь), кожний (кожен), інший, сам, самий. вони змінюються за , числами і відмінками, як прикметники.

6.  питальними  називаються займенники, які містять у собі запитання про особу ( предмет ( ознаку  (який? чий? кількість (скі займенники  хто, що, скільки  змінюються за відмінками,  який, чий, котрий  - за , числами і відмінками, як прикметники.

7.  відносними  називаються займенники, які виконують роль сполучних слів для приєднання підрядних речень до головних. це ті ж питальні займенники, але без питання.

8.  неозначеними  називаються займенники, які вказують на неозначену (невідому) особу, предмет, ознаку, кількість:   дехто, дещо, хто-небудь, що-небудь, якийсь, будь-чий  і под. вони утворюються від питальних додаванням часток  казна-, хтозна-, будь-, -небудь, аби-, де-, -сь.

неозначені займенники мають ті ж морфологічні ознаки, що й питальні займенники, від яких вони утворені.

з частками  казна-, хтозна-, будь-, -небудь  займенники пишуться через дефіс, а з частками  аби-, де-, -сь  - разом:   казна-хто, хтозна-чий, будь-який, скільки-небудь; абиякий, дещо, хтось. якщо між часткою і займенником є прийменник, то всі три слова пишуться окремо:   аби з ким, будь для кого, хтозна в чому.

9.  заперечними  називаються займенники, які вказують на відсутність особи, предмета, ознак, кількості:   ніхто, ніщо, ніякий нічий, ніскільки. заперечні займенники мають ті ж морфологічні ознаки, що й питальні займенники, від яких вони утворені за частки  ні. з часткою  ні  займенники пишуться разом. проте якщо між часткою і займенником є прийменник, то всі три слова пишуться окремо: ні до кого,  ні для кого, ні в якому  і ін.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS