Есть ответ 👍

Як можна уникнути надмірного вживання пасивних конструкцій, не властивих українській мові у таких висловах? Указ підписується Президентом; Законопроект прийнятий Верховною Радою; Договір ратифікується Верховною Радою; Це питання вивчається глибоко; Ухвала готується давно; Дослідження здійснюється колективом; Тексти складаються авторами; Написаний ними проект комісія ухвалила; Розуміння людьми цього питання нас заспокоює; Метод визнавався всіма; Здійснюваний людиною вплив на природу; Ця гіпотеза ставиться під сумнів науковцями; Здійснюваний інститутами експеримент; Це явище розглядається наукою; Якість гарантується.

247
435
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Тема:   зображення  київської  русі  у  другій  половині    князя  ігоря  і йогоневдалих наслідків.ідея:   заклик  до  єдності князів, оскільки їх ворогування між собою спричиняє послабленню держави, засудження між князівських уособиць.основна думка:   тільки в єдності — сила; «золоте слово» — любов до батьківщини, збереження її єдності.  жанр:   ліро-епічна поема.  у «слові про похід ігорів» багатий ідейний зміст переданий за системи яскравих художніх образів. серед них найбільше уваги приділено князеві ігорю. ігор святославович для автора є втіленням князівських доблестей. він мужній, сповнений «ратного духа». жадоба «испити шеломомь дону», почуття воїнської честі відтісняють страшне віщування — затемнення сонця. справжній лицар, він ігнорує недобрі прикмети, вважає, що краще вмерти від меча, ніж потрапити в полон.  «слово о полку ігоревім» - найвидатніша пам’ятка давньоруської літератури. із поеми ми дізнаємося про життя нашого народу в сиву давнину, про його героїчну боротьбу з ворогами. автор з великою майстерністю змалював мужніх захисників руської землі у xii столітті. боронити руську землю від половців було найголовнішим завданням князів руських xi-xii століть. в основу сюжету «слова…» покладено розповідь про невдало завершений похід новгород-сіверського князя ігоря святославича в союзі з його братом всеволодом, сином володимиром і племінником святославом на степових кочівників-половців. похід відбувся навесні 1185 року. після першої вдалої битви ігор зазнав поразки і разом із союзниками потрапив у полон до половців. «слово…» написане незабаром після цих подій, очевидно, не пізніше 1187 року.  розповідь у «слові…» починається в похмурих, тривожних тонах, у передчутті неминучої біди і ведеться далі скорботно і схвильовано. але закінчується оповіданням про втечу ігоря з полону, повернення на руську землю, де його радісно зустрічають співвітчизники.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS