Ответы на вопрос:
Вірш Тіртея «Добре вмирати тому…» є елегією, тому що він має повчальний характер: на прикладі двох доль ліричних героїв підводить читача до висновку, що єдиним правильним вибором є захист батьківщини.
Жанр – елегія. Тема «Добре вмирати тому…» — заклик до боротьби за свободу свого народу.
Має форму двовірша: гекзаметр + пентаметр.
Ідея – заклик до боротьби за свободу свого народу.Головна думка – Краще вмерти за вітчизну, ніж бути втікачем, а потім жебракувати по світу. Головне для воїна – чесно загинути в бою за батьківщину, захищаючи її до останнього подиху, ніж вкрити себе безслав’ям боягуза.
Автор поезії хоче довести, що почесніше бути хоробрим воїном і загинути у славі, за свою Батьківщину, аніж осоромитися самому і заплямувати, зробити удвічі нещаснішою свою сім’ю.
Тіртей доводить що іншого виходу немає: якщо ти чесна людина, то повинен захищати свою батьківщину.
епітети – хоробрі бійці, родючі ниви, матір мила, батько старий, дітки дрібні, жінка смутна, лихо та злидні тяжкі.
метафори: лихо та злидні гнатимуть скрізь втікача, горе й зневага за ним підуть усюди слідом, духом могутнім і мужнім ви груди свої загартуйте.
Объяснение:
вірш Сапфо
Барвношатна владарка, Афродіто…»
Лірика – інтимна
Тема – звернення до богині кохання Афродіти
Ідея – показати силу почуттів ліричної героїні
Жанр – гімн.
Це хвалебна пісня античної поезії. У творі багато звернень до богині, перераховуються її подвиги, використано багато художніх троп. Античний гімн зазвичай закінчувався молитвою або закляттям, як і у вірші Сапфо. Властиві емоційна насиченість, нагромадження окличних речень, звернень, повторів.
Лірична героїня закохана, нове почуття приносить їй тугу, вона звертається до Афродіти із закликами і молитвами, сподіваючись на щастя.
Епітети: «барвношатна владарко», «усміх ясний», «вірна помічниця», «ярмо любовне»,«бентежне серце», “підступи тайні”, “міцнокрила зграя”, “блаженна Афродіта”, “безсмертне лице”.
Метафори: ярмо любовне, серце урятуй, підступів повна.
Порівняння: «над землею темною, наче вихор».
Анафора і антитеза: «Хто тікає — скрізь піде за тобою, Хто дарів не взяв — сам дари нестиме, Хто не любить нині, полюбить скоро»
Блудный сын успел вернуться к отцу, попросить прощения, покаяться, выразить свою сыновью благодарность. А Дуня вернулась слишком поздно. Всю оставшуюся жизнь ей придётся жить с чувством вины, с терзаниями и угрызениями совести. Но это слишком позднее раскаяние. Отец никогда уже не сможет выслушать и простить свою любимую дочь. Важность эпизода в том, что он не только разобраться в чувствах героев, оценить их поступки, но и понять содержание всей повести. Эпизод «Дуня на могиле отца» является заключительным в повести А. С. Пушкина «Станционный смотритель». Он небольшой, но самый яркий и важный.
Объяснение:
Если что переделаю
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Литература
-
Alex2103boec09.05.2023 17:57
-
Leafyllall12.05.2023 02:50
-
ggggttttt13.07.2022 08:21
-
Dishame05.06.2022 06:28
-
лох25210.05.2021 19:24
-
Sasci11.03.2023 01:06
-
Aalina2324.12.2022 18:16
-
elena44445401.07.2020 23:30
-
ivanova32924.10.2020 08:53
-
dashadgankozde8z19.03.2021 04:51
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.