Есть ответ 👍

333. У котрому з поданих речень є іменний складений присудок? 1. Докія не помітила, як Петро з півпарубка став парубком (М. Стельмах). 2. Споглядання краси очищає людину від усього поганого (Д. Міщенко). 3. Була неділя (І.Нечуй-Левицький). Варіанти відповідей: 1); 2)3; 3)2; 4)2,3; 5) у всіх; 6)у жодному. 334. У котрому з поданих речень є дієслівний складений присудок? 1. Спинюся я і довго буду слухать, як бродить серпень по землі моїй (Л.Костенко). 2. Почав жевріти схід сонця. (І.Нечуй-Левицький). 3. Добрі діти - потіха, а злі — гризота. (Народна творчість). Варіанти відповідей. 1)1,3; 2)1; 3)2; 4)3; 5) у всіх; 6)у жодному.
335. У котрому з поданих речень є дієслівний складений присудок? 1. Не спокушайте мене гласністю(Л.Костенко). 2. Ми - спадкоємці спадків розграбованих (Л.Костенко). 3. А коли ти перестанеш любити? (Л.Костенко). -Варіанти відповідей: 1)3; 2)1,3; 3)1,2; 4)3; 5) у всіх; 6)у жодному.​

231
485
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


333. У котрому з поданих речень є іменний складений присудок? 1. Докія не помітила, як Петро з півпарубка став парубком (М. Стельмах). 2. Споглядання краси очищає людину від усього поганого (Д. Міщенко). 3. Була неділя (І.Нечуй-Левицький).

1)1  

334. У котрому з поданих речень є дієслівний складений присудок? 1. Спинюся я і довго буду слухать, як бродить серпень по землі моїй (Л.Костенко). 2. Почав жевріти схід сонця. (І.Нечуй-Левицький). 3. Добрі діти - потіха, а злі — гризота. (Народна творчість).

3)2

335. У котрому з поданих речень є дієслівний складений присудок? 1. Не спокушайте мене гласністю(Л.Костенко). 2. Ми - спадкоємці спадків розграбованих (Л.Костенко). 3. А коли ти перестанеш любити? (Л.Костенко).

1)3

Объяснение:


1. жовтокрила осінь  голими  небесами вже несе розставальний пташиний  плач. 2.а степ уже вгортавсь у прозелень, сонно зiтхав утомлений  вiтрисько,  iз-за стовпiв на шляху сходив круглий  червоний місяць. 3. луна в дiбровах пiсня солов"їна, чарує свiт дніпровський  зореграй. означення у реченні  вказує на ознаку (якісну, кількісну, відносну) предмета й відповідає на питання  який? чий? котрий? , а також скількох? скільком? скількома? на скількох?   другорядні  означення служать для   поширення граматичної основи, конкретизації,  уточнення змісту.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS