Есть ответ 👍

( Вправа 2.
Визначне стильову належність наведених уривків, назвіть підстилі, обґрунтуйте свій вибір.
А) Від початку розвитку проблемного навчання його пов'язували з поняттям «проблема». Проблема – складне теоретичне і практичне питання, яке вимагає вивчення, вирішення. Наукові проблеми і навчальні проблеми – поняття не тотожні. Наукові проблеми вирішуються шляхом набуття нових знань, а навчальні проблеми вимагають для свого вирішення знань, умінь і навичок, відомих науці, але невідомих учневі. У цій схемі проблема розуміється як звичайне завдання, для вирішення якого необхідно додати знань та вмінь.
Постановку проблеми стали називати створенням проблемної ситуації. М. І. Махмутов проблемну ситуацію розуміє як «психічний стан інтелектуального ускладнення, яке виникає в людини тоді, коли вона в об'єктивній ситуації (у ситуації завдання) не може пояснити той або той факт за до наявних знань, виконати відому дію знайомими і мусить знайти новий іб дії» [23]. У цьому разі проблема виникає тоді, коли задається питання «чому?» Відсутність відповіді на нього і є проблемною ситуацією. Але відповідь можна не одержати не тільки тому, що є проблема. Це може спричинитися й браком необхідних знань в учня. Але це вже не наукова і діалектична проблема, а суто суб'єктивна.
Як видно з викладеного, у цьому разі не враховані всі діалектичні закономірності пізнання для вирішення наукової проблеми, а точніше, для її виникнення на початковому етапі необхідна наявність суперечностей. Саме вони спричиняють виникнення проблеми, а надалі пошук шляхів її вирішення.

Б) Вивчаючи математику, ви з багатьма поняттями ознайомилися за до означень. Так, із курсу планіметрії вам добре відомі означення чотирикутника, трапеції, кола тощо. Означення будь-якого поняття основане на інших поняттях, зміст яких вам уже відомий. Наприклад, розглянемо означення трапеції: «Трапецією називають чотирикутник, у якого дві сторони паралельні, а дві інші не паралельні». Бачимо, що означення трапеції ґрунтується на таких уже введених поняттях, як чотирикутник, сторона чотирикутника, паралельні та непаралельні сторони тощо. Отже, означення вводять за принципом «нове основане на старому». Тоді зрозуміло, що мають існувати первинні поняття, яким означень не дають. Їх називають основними поняттями. У курсі планіметрії, який ви вивчили, означення не давали таким фігурам, як точка й пряма. У стереометрії, крім них, до основних понять віднесемо ще одну фігуру – площину. Наочне уявлення про площину дають поверхня водойми в безвітряну погоду, поверхня дзеркала, поверхня полірованого стола, подумки продовжені в усіх напрямах. Використовуючи поняття площини, можна вважати, що в планіметрії ми розглядали тільки одну площину, і всі фігури, які вивчалися, належали цій площині. У стереометрії ж розглядають безліч площин, розміщених у просторі.

В) ЗМІЄЇД – хижий птах родини яструбових. Один з 4 видів роду; єдиний вид роду в фауні України.
В Україні у більшості областей рідкісний, подекуди дуже рідкісний вид. Найбільше гнізд (4 на 100 км2) зареєстровано у долині річки Льви (басейн Прип'яті, Рівненська область) та у лісах Мошногірського кряжа (Черкаська область).
Для нас неймовірна вдача мати можливість ігати змієїда у його природньому середовищі на Осокорківських луках .
Змієїд обережний птах і живе приховано. Гніздиться в лісовій зоні, включаючи лісову смугу гір. Обирає старі високостовбурні ліси поблизу галявин, вирубок та боліт.
Живиться переважно вужами, гадюками, деякими іншими зміями, ящірками та жабами. Режим дня змієїда залежить від життя плазунів і тому відрізняється від добової активності інших хижих птахів. На полювання він відправляється пізніше, коли на зігрітих сонцем місцях з'являться змії, та й закінчує раніше за інших хижаків. «Робочий день» змієїда (8 – 9 годин) майже вдвічі коротший, ніж у більшості денних хижих птахів (16 – 17 годин). Полює зазвичай один. Помітивши здобич, змієїд на деякий момент зупиняється у повітрі, розпустивши хвіст і тріпочучи крилами, а потім з напівскладеними крилами і витягнутими вперед лапами швидко знижується й кидається на здобич. Спійману тварину несе в лапах і з'їдає її десь поблизу від місця полювання на будь-якому підвищенні.
Змієїд – перелітний птах. З'являється в кінці березня – на початку квітня. На зимівлю відлітає у вересні – на початку жовтня.
Пару створює раз і назавжди. Самки і самці однакового розміру і забарвлення. Та сама пара багато років повертається на стару гніздову ділянку і кілька років використовує те саме гніздо. Гнізда будує на деревах на висоті 10 – 23 м.
Батьки виводять лише одне пташеня за сезон.
Загрози для птаха: знищення старих ділянок лісу; знищення біотопів полювання; браконьєрство.

118
377
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Н. епіцентр р. епіцентру(а) д. епіцентру з. епіцентр о. епіцентром м. (на)  епіцентрі

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS