Есть ответ 👍

Аналіз твора "місце для дракона" Юрія Винничука, ​

279
413
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Тема – розповідь про незвичайного дракона Грицька, який мріє не руйнувати та нищити, а творити та милуватися красою світу. Головна думка – ” Якщо зла не буде, то звідки добро пізнаєш?” Ідея – звеличення благородства, самопожертви, людяності, які перемагають зраду, жорстокі закони і підступність.


часто населення тієї чи іншої країни ставиться до рідної мови байдуже або навіть зверхньо, вважаючи її пережитком минулого, непотрібним відголосом бувальщини або ж зайвим елементом у повсякденному житті. але чи правильно це? чи можемо ми зневажати мову предків, не шкоду самим собі? я впевнена: ні.

я вважаю, що рідна мова — це те життєдайне джерело, яке щодня живить наш внутрішній світ, підіймає рівень духовності, окультурює всіх разом та кожного особисто. адже що таке людина без рідної мови? це не ліберальний представник модної нині течії космополітизму, це не «громадянин світу», але це тварина без походження, безкультурний, невихований звір без роду та племені. він не може стати своїм усюди, тому він усюди чужий.

маю до вас лише одне питання: що зближує людину з рідною країною? з народом? із землею? це мова й ніщо інше. якщо брати на прикладі окремої країни, то моя батьківщина чудово ілюструє важливість володіння рідною мовою. українською проводяться всі релігійні та традиційні обряди. у 90% сучасних молодших та середніх навчальних закладах навчання відбувається українською мовою. в усіх престижних вищих навчальних закладах українська мова — єдина робоча. і це не є засиллям, популяризацією чи пропагандою. це вибір. свідомий вибір. мова національних меншин на території україни сприймається в усіх колах та спільнотах, але державній надається найвища пріоритетність.

я не стверджую, що неньчину мову треба повсякчас й усюди пхати, ні. світ ізується, і, щоб встигнути за ним, потрібно володіти не однією мовою. за статистикою, усе доросле населення нашої країни знає не лише свою рідну, а й російську, ійську, німецьку чи всі відразу. очевидно, що не любити українську й не використовувати її в повсякденному житті — це абсолютно різні речі. ви можете розмовляти тією мовою, якою вам зручно, але любити свою рідну я вважаю обов’язком кожного громадянина.

чесно кажучи, я взагалі не розумію, як можна не поважати рідну мову. адже саме вона є тією стежкою в далекі часи, якою ми так хочемо пройти, щоб дізнатися більше про самих себе. і як можна цю стежку засипати землею? адже ігноруючи власне минуле, людина власноруч позбавляє себе сучасного та обриває всі нитки, що ведуть до майбутнього.

тож люди, будь ласка, любіть українську мову. не для когось іншого, не на показ, а для себе. люди, не обривайте нитки. не губіть душу.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська література

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS