Есть ответ 👍

Напишіть план до кожного абзацу , в плані повинно вийти 8 пунктів в цілому . вміння переконувати. під час дискусії необхідно уміти швидко визначити головні проблеми й зосередити зусилля на їх розв'язанні. досвід показує, що в дискусії слід керуватися правилом: «поступись опонентові усім, чим можна поступитися, і не стверджуй нічого такого, чого не можеш довести». якщо ви хочете переконати слухачів у правильності того, що говорите, то не досить буде сказати «це так і ось так». не думайте, що люди повірять вам лише тому, що ви їм про це говорите. щоб їх переконати, требам неодмінно викласти докази у формі фактів або свідчень. одним із видів доказу є посилання на авторитет. адже більшість знань нам опосередковано передали люди, які були або є фахівцями у тій чи іншій галузі. щоб доказ був переконливим, необхідно назвати ім'я та прізвище авторитетної людини, на яку посилаєтесь. замало сказати: «багато визначних учених вважають, » щоб вплинути на аудиторію, промовець повинен бути впевнений у своїх силах, уміти завоювати повагу слухачів своїм виступом. його мова має свідчити про те, що він досконало знає предмет і добре підготувався до виступу. початок виступу має вирішальне значення для створення у слухачів приємного враження. жести і міміка повинні бути невимушеними, а темп мовлення ні монотонним, ні надто швидким. запальна дискусія закінчилася. ваші аргументи перемогли, більшість учасників дискусії з вами погодились. аргументи іншої сторони були відкинуті. поставте себе на місце опонента. подбайте про те, щоб ваш після дискусії не залишався самотнім, щоб він не відчував озлобленості і гіркоти поразки. запам'ятайте, що там, де один тріумфує, у другого виникає неприємне відчуття програної справи. натомість там, де ніхто не поводиться як переможець, ніхто не відчуває себе переможеним. (за і. томаном.)

234
431
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1. вміння переконувати 2. досвід 3.  докази у формі фактів або  свідчень. 4. вид доказу -- авторитет 5. вплив на аудиторію 6. жести і міміка. 7. запальна дискусія та її закінчення

кожна людина має свої недоліки, великі чи маленькі.але, на жаль, люди мають схильність виправдовувати себе. тому часто навіть не помічають своїх недоліків. вони їй такі звичні, такі рідні. вони або заспокоїтися, або потішити себе. наприклад, такі шкідливі звички, як комп"ютерні ігри, постійно їсти смачненьке.

і лише інша людина, яка не має цих недоліків, може їх помітити, бо вони їй муляють очі, заважають.

це не значить, що треба вірити кожному, хто ображає, але потрібно прислухатися і перевірити себе.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS