Есть ответ 👍

(Відокремлення прикладки можете позначити за до дужок)))

2. Дружина Платона Симиренка Софія за походженням французька дворянка швидко перейняла козацькі звичаї родини, охоче спілкувалася українською мовою (Л. Мацько). 3. Із Любечем давньоруським містом пов’язані долі багатьох руських князів Олега, Ярослава Володимировича, Святополка, Володимира Мономаха, Святослава Всеволодовича (М. Тищенко). 4. Особливо вразила і запам’яталася всім художня композиція Сашка Довженка «Святки» поетична розповідь про народні новорічні торжества (С. Плачинда). 6.Михайла Щепкіна кріпака з Куртини викупили 1818 року в Полтаві за 7207 карбованців (М. Шудря). 7. Неподалік Сорбонни стоїть найстаріший храм Парижа, зведений за наказом Генріха І чоловіка Анни Ярославни (О. Балабко).​​

149
341
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Давним-давно, люди жили в темряві й не було їм радості, але одного разу все змінилося. ми не знаємо як давно це було, але можна з впевненістю сказати, що якось побачила стародавня людина вертикальну паличку, що одиницею представилася, і це змінило світ. довго люди жили і додавали палички до паличок утворюючи числа, а світ все розвивався і розвивався, потрібно було записувати все більші і більші числа,    й одного разу одиниця не витримала й  вирішила , досить використовувати лише її,  пора розширюватись. так на світі  народилися значки пять, десять, сто та  інші.  здавалося все було добре, жили цифри дружно, а люди добавляли їх одне до одного.  ішли роки, століття і раптом навіть навіть цих цифр стало не достатньо щоб  красиво записати число.  довго думали цифри що ж зробити і врешті-решт вирішили: пора не лише додавати, пора і віднімати. назвали вони це римською системою числення і затвердили, що якщо цифра з'являється переді іншою цифрою із більшим значениям, то її варто віднімати, а не додавати.  нововведения всім.    жили цифри не тужили, аж тут  до них  у гості завітали арабські друзі, а з ними  приїхав і  почесний гість  із індії . він був нічим і був він всім. нулем назвався цей поважний пан.  зібралися всі цифри разом, давай з нулем знайомитись вони. він їм пояснює, хто він, за що відповідає і що він означає, а їм все невтямки. довго розбиралися цифри, що це таке, аж тут їх осяйнуло, що замість того щоб додавати і віднімати, можна щоб  одна і та ж цифра у записі числа набувала різних значень залежно від своєї позиції. вирішили  вони назвати це, як позиційна система  числення. а в честь арабських друзів, які до них приїхали, почали гордо іменувати себе арабськими цифрами.  і від тоді користуються люди  арабськими цифрами. 

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS