Ответы на вопрос:
Екологія... Вона стала для нас в останні роки найболючішим питанням, найболючішою проблемою.
З екрана телевізора, по радіо — всюди звучить сьогодні це слово, яке, мені здається, не залишає байдужим нікого. Давайте задумаємось над тим, що ж таке екологія. Екологія — це наука порівняно молода. У перекладі з грецької вона означає „наука про середовище”. А про навколишнє середовище ми не можемо тепер говорити без болю, без тривоги на устах. Так. Турбуватись є чого. Адже при такому веденні господарства уже в наступному столітті наша земля може перетворитися на безлюдну пустелю. Прислухайтесь до цих слів. Ми не можемо не думати про своє майбутнє, про наших нащадків. Отруюючи землю пестицидами і міндобривами, ми прирікаємо на голод тих, хто буде жити після нас на цій землі. Увага! Земля — це дім, у якому ми живемо. І нам треба залишити його просторим, чистим для майбутнього покоління. Як довго служитиме цей дім нам, нашим онукам? Цього ми поки не знаємо. А треба знати та думати про вирішення екологічних проблем.
Але шанувати природу, шукати вирішення проблем екології неможливо без глибоких знань про навколишній світ. Нашій країні потрібні люди з достатніми знаннями про природу, які бачать перед собою конкретне завдання — задовольнити потреби людей без згубного для світу втручання. На жаль, зараз дуже багато таких керівників, яким байдужа доля нашої планети. Наприклад, щоб підвищити врожаї, ми сиплемо в землю пестициди і міпдобрива. Нашій безгосподарності немає меж. А до чого це приводить? Кожні вісім місяців на землі зникає один вид ссавців і один вид птахів. Замінити чи відшкодувати таку втрату неможливо. Зростає дитяча захворюваність, частішають випадки народження калік, розумово неповноцінних. Задумайтесь, люди!...
Часто виносяться безглузді проекти, шо можуть привести до екологічних катастроф у масштабах цілої планети. А розробляють їх люди, котрі досконало не знають законів природи, навколишнього світу. Ось чому я закликаю вчитись, щоб у майбутньому не було другого Чорнобиля, не було інших екологічних катастроф.
За прикладами нехлюйського ставлення до природи нам не треба йти далеко. Їх багато, дуже багато. Щороку в повітряний басейн України надходить понад двадцять мільйонів тон промислових викидів, у ріки і водойми - понад мільярд кубометрів стоків.
І ми, школярі, в цей бурхливий час не можемо стояти осторонь всіх екологічних проблем. Тому берегти природу — наш найсвятіший обов’язок. Ми маємо пам’ятати, що прийдемо на зміну своїм батькам. Що ж вони нам залишать? Безліч мертвих ґрунтів, річок, території, забруднені радіацією?
Мабуть, так! І нам потрібно вчитися, щоб ми були підготовлені до всього, щоб не наробити помилок у власному житті.
Объяснение:
Ухудшение здоровья человека и болезнь следует рассматривать как негативную реакцию на неблагоприятные воздействия, поскольку организм не полностью адаптирован к окружающей среде. Согласно Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ), здоровье - это не только отсутствие болезней, но и полное физическое, психологическое и социальное благополучие.
По подсчетам ученых, на 50-52% здоровье людей зависит от образа жизни, на 20-25% - наследственных факторов, на 18-20% - от условий окружающей среды и только на 7-12% - от уровня здравоохранения. Антропогенные факторы вызывают новые антропогенные заболевания, которых раньше не было. К факторам, отрицательно влияющим на здоровье человека, относятся различные загрязнители. В результате деятельности человека в биосферу выбрасывается более 4 миллионов неместных веществ.
Вообще в мире много экологических условий. Например: антарктический лед, который тает и затопляет мир. Это страх, с которым живут все люди.
Объяснение:
Это мое мнение.По моему будет правильно.Удачи!
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: География
-
MastruevaNasty24.01.2020 09:06
-
ОляФомина15.12.2020 09:07
-
УмнаяДебилка06.04.2023 20:22
-
paliy200608.10.2021 06:38
-
nickartyar09.01.2020 10:47
-
andrey23113202.08.2020 04:30
-
SonyaCooling11.07.2022 10:18
-
Миша2007200711.09.2022 19:53
-
знания234515.03.2023 17:04
-
kiska51007.07.2022 04:27
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.