Есть ответ 👍

Екологічні проблеми та їх вирішення!

223
310
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

исл5
4,4(86 оценок)

Попри розуміння і визнання проблеми забруднення повітря, більшість з них не бажає в майбутньому відмовлятися від автомобіля. Студентки і студенти також відзначали, що не намагаються частіше користуватися громадським транспортом і наголошували на його незручності та непрестижності. Водночас, у групі студент/-ів однією із найважливіших причин екологічних проблем визнали погане виховання, «менталітет» і відсутність пропаганди екосвідомих дій.

Відсутність стратегічного планування на рівні держави вважають однією з головних причин екологічних проблем у всіх групах. Також усі учасни/-ки обговорень згадували погану поінформованість про екологічні проблеми та неможливість впливати на них. У групах сімейних людей і активістів та активісток відсутність системи покарань вважали важливішою за пропаганду екоповедінки. Активіст/-ки також наголошували на поганій роботі комунальних служб. Натомість, студент/-ки називали «приватні бізнес-інтереси» серед основних причин екологічних проблем.

Оточення впливає на готовність практикувати екоповедінку. Учасники і учасниці, які регулярно бачать приклади екологічних дій серед знайомих або відомих людей, є більш відкритими до змін. Яскравим прикладом впливу оточення є використання вживаних речей. Більшість учасни/-ць хоча б раз купували речі на секонд-хенді. Проте вони оцінювали таку поведінку негативно і не стали би публічно говорити, що купують вживані речі через страх засудження і втрати соціального статусу.

Сортування сміття — найбільш очевидна екоповедінка. Учасни/-ки, які практикують сортування, скаржилися на відсутність доступної інфраструктури та неможливість віддати сміття на переробку.

Щоби заохотити людей користуватися громадським транспортом його потрібно покращувати. Таку думку висловлювали у всіх групах. Натомість, дехто з активіст/-ів і сімейних людей сам пропонував обмежувати в’їзд автомобілям у певні частини міста.

Основними джерелами інформації для учасниць та учасників усіх груп є агрегатори новин і соціальні мережі. На другому місці — телебачення і особисте спілкування з родичами або знайомими. Більшість опитаних не мають постійних джерел інформації на екологічні теми. Частина з них хотіла б дізнаватися про стан екології від незаангажованих експертів і науковців. Студентам і студенткам була б цікава така інформація, якби її надавали популярні блогер/-ки. На їхню думку, вдалим форматом може стати інфотеймент — поєднання наукового і розважального контенту. Дехто пропонував флешмоби та наводили приклад Ice Bucket Challenge.

Snegina85
4,5(74 оценок)

Влияние человека в пустыне может быть благотворным, когда речь идет о поддерживаемых его заботами оазисах. здесь, и только здесь, могут существовать многие растения и животные. обычно же человек скорее разрушает, нежели созидает. уже на ранней стадии развития цивилизации засушливые области, расположенные по краям пустынь, в результате перевыпаса скота и истощения почвы примитивным земледелием без внесения удобрений были превращены в настоящие пустыни. да и сами пустыни существенно пострадали от неумеренного выпаса скота и с течением времени становились все беднее. другое разрушительное воздействие человека - это охота. и в пустынях он ухитрился истребить многих животных, преследуя их в наш просвещенный век даже с автомобилей, часто чтобы добыть шкуру и мясо, а то и просто ради престижного охотничьего трофея. переселение чужеземных животных также нередко сказывалось отрицательно и совершенно преобразило некоторые области. так, печальную известность приобрели последствия ввоза в австралию дикого кролика. лишь с вируса миксоматоза там удалось временно взять верх над заполонившими материк полчищами кроликов. однако до сих пор не установлено, какие последствия для других живых существ может иметь ввоз в страну этого заболевания. в австралию была завезена и европейская лисица, когда там задумали устраивать лисьи охоты. однако рыжие плутовки, прижившись, сами начали охотиться на мелких сумчатых и кое-где почти полностью истребили их. пустыня крайне чувствительна к влиянию человека, так как экологические связи ее обитателей взаимообусловлены и уравновешены до предела. можно лишь надеяться, что человек, всерьез занявшись охраной окружающей среды, скоро поймет и свою долю ответственности за пустынный ландшафт на нашей планете.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: География

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS