Есть ответ 👍

Персоніфікації у творі Шевченка "Думи мої, думи мої"

До ть, будь ласка)​

286
477
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Коли я читаю новели рея бредбері, в мене виникає якесь важке відчуття. він спонукає мене замислюватися над багатьма проблемами нашого земного існування і майбутнім планети земля і її «господарів». письменник, намагаючись уявити майбутнє планети людей, налаштований дуже песимістично. людство, з точки зору бредбері, саме собі ускладнює життя, гублячи свій будинок, руйнуючи красу землі, маленького куточка всесвіту, створеного богом для щастя людини. занурюючись з перших рядків у зміст новели, відчуваєш жах. планета спотворена останньою війною. місто зруйнований, доріг немає, земля пересичена радіоактивної брудом так, що вночі світиться. люди в якихось лахмітті, брудні. вони ненавидять своє минуле, ненавидять і сьогодення. у них немає майбутнього. що ж у них залишилося? тільки деяка сумнівна дика радість зруйнувати те, що залишилося від цивілізації. люди з ранку займають чергу, щоб плюнути на відстані в картину «мона ліза», яку тримають поліцейські і стежать за тим, щоб у неї не кидали камінням. жінка на полотні дивилася на цей натовп дикунів і посміхалася таємничо сумно. хлопчик теж дивився на її посмішку, і серце його калатало в грудях, а в душі звучала музика. більше жоден у черзі не відчував того, що відчував цей хлопчик. вона красою своєї пробудила в серці дитини почуття, які у дорослих давно померли. він не міг ганьбити красу. а далі взагалі мерзенна сцена: влада постановила віддати портрет місцевим жителям на знищення. це апофеоз відокремленості. «у натовпі вили, а руки клювали портрет, ніби голодні птахи». тому вдалося в цій дикій юрбі вирвати і собі шматочок картини. ховаючи його, він стиснув руку біля грудей. схлипуючи, том побіг туди, де тепер був його будинок, якщо залишки силосної башти можна було їм назвати … сім’я зустріла його хропіння і стусанами спросоння. у місячному сяйві том розкрив пальці, розгледів шматочок зарисованного полотна і побачив посмішку. вона лежала на його долоні. хлопчина дивився на неї і повторював про себе: «усмішка, чудова посмішка …» закривши очі, том продовжував бачити її в темряві. ласкава, лагідна, вона була там і тоді, коли він заснув. а світ був мовчазний … так закінчується розповідь. страшна кінцівка, невтішна, як темна ніч … але автор ніби залишає шматочок надії. вона, надія, живе в серці дитини. воно ще не стало таким жорстоким, як у дорослих, воно ще відгукується на красу, воно ще добра, любові, злагоди і відновлення. наполегливо звучить у цьому оповіданні думка достоєвського «краса врятує світ». бредбері стверджує, що у людства є надія. і вона в дітях, психіка яких ще не спотворена прагненням руйнування і знищення. але як же мало залишається таких чистих душ і серед дітей. сучасність лякає мене примарами – тих людей, яких описав у майбутню долю людства письменник. не дай нам, боже, дожити до таких часів!

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська література

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS