Есть ответ 👍

Поясніть, як ви розумієте прислів'я: «Поженешся за двома зайцями — жодного не піймаєш»»?
(6 речень)​

130
322
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


продовж багатьох століть створювалися прислів"я та приказки, і крихта до крихти складалися у скарбницю народної мудрості. Однією фразою влучно і дотепно передавалися почуття, возвеличувалася чи засуджувалася людина та її вчинки. Без прислів"їв наша мова втратила би свою чарівність і неповторність, стала бідною і прісною,.

Значна частина прислів"їв характеризує негативні риси людського характеру - хитрість, невпевненість, нерішучість, лінь, жадібність, легковажність, зло, брехню та багато інших недоліків . До цієї категорії можна віднести і прислів" я ,,За двома зайцями поженешся, жодного не впіймаєш". У цю фразу вкладений дуже багатий зміст . Так кажуть про тих, хто одночасно береться за декілька справ , але жодної з них не виконує, не доводить до кінця. Тобто про безвідповідальну і легковажну людину, яка переоцінює свої можливості і не думає про наслідки . Такі особистості не заслуговують на повагу, бо на них не можна покластися, їм не варто доручати серйозні речі.

Звичайно, є наполеглеві і впевнені у собі люди, які якісно і в повному обсязі можуть виконати дві справи одночасно. У такому випадку кажуть ,, вбив двох зайців". Тому перш, ніж братися за декілька справ, треба реально оцінити свої можливості, зважити усі ,, за" і ,,проти". Якщо не впевнений , маєш сумніви - не берись, а взявся - доводь до кінця .


Значення стосується кожного з нас, незалежно від того, якого ми віку, статусу, віросповідання, до якого покоління належим. Адже прислів’я нас застерігає від того, щоб не братися за кілька справ одразу, оскільки жодної можете не довести до кінця. Цікавим, на нашу думку, є такий факт: ми зовсім не усвідомлюємо, наскільки таке простеньке, на перший погляд прислів’я містить в собі таку глибоку мудрість, яку застосовували в своєму житті багато відомих у світі людей.


1. ірина семенівна була вчителькою: а) ботаніки; б) зоології; в) ії. 2. герої твору — вже учні класу: а) п’ятого; б) шостого; в) сьомого. 3. ірина семенівна називала учнів: а) «діточками»; б) «лапочками»; в) «зайчатами». 4. яку колекцію вчителька зобов’язала зібрати школярів улітку? а) лікарських трав; б) комах; в) листя дерев. 5. з яким запитанням звернувся митько до вчительки? а) «а як оформляти цю колекцію? »; б) «а можна вдвох збирати одну колекцію? »; в) «а що повинна містити ця творча робота? ». 6. бабуся сергія жила в селі: а) юнківка; б) юрківка; в) юпітерка. 7. чому батьки сергія вагалися щодо поїздки сина з приятелем до бабусі? бо вони: а) боялися відпускати хлопців самих у дорогу; б) турбувалися про погану поведінку сергія та митька під час подорожі; в) хотіли, щоб син поїхав у табір відпочинку. 8. за якої умови хлопці отримали згоду на поїздку до села? щоб вони: а) слухали бабусю; б) обробляли городину старій; в) щодня телефонували і доповідали про стан справ. 9. що заборонила мати їсти хлопцям у дорозі? а) морозиво; б) ковбасу; в) насіння. 10. у якій кишені хлопці зберігали гроші під час поїздки? а) правій; б) лівій; в) внутрішній кишені сорочки. 11. поїздку до бабусі хлопці не могли порівняти: а) з подорожжю за кордон; б) шкільним туристським походом; в) будь-якою мандрівкою чи дослідницькою експедицію. 12. під час подорожі до бабусі яким транспортом не користувалися хлопці? а) потягом; б) автобусом; в) автомобілем. іі розділ «знайомство з майбутнім майстром спорту, а також з бабусею, ентузіастом музичної освіти і дідом трохимом» 1. василь трош — це в майбутньому: а) видатний митець живопису; б) майстер велосипедного спорту міжнародного класу; в) представник міської влади. 2. василь трош назвав хлопців: а) дослідниками; б) лівінгстонами; в) зоологами. 3. приїхавши до бабусі, хлопці відчули якесь виття, яке було пов’язане: а) з коровою; б) військовими тренуваннями; в) музичним інструментом. 4. чим хлопці вразили троша? а) міською поведінкою; б) сачками і рюкзаками; в) манерою спілкування. 5. про який ічний континент згадується у творі? а) азію; б) європу; в) африку. 6. яка тварина не згадується трошем під час спілкування з хлопцями? а) бегемот; б) тигр; в) крокодил. 7. по-вуличному дядька гната звали: а) супермузикантом; б) лірником; в) фа-дієзом. 8. бабусю сергія на селі кликали: а) іванівною; б) петрівною; в) демидівною. 9. чим бабуся пригощала сергія та митька? а) картоплею з м’ясом; б) пиріжками; в) голубцями. 10. кому з героїв твору належить цей опис зовнішності: «у темних смугастих штанях, вправлених у запилені чоботи, в синьому бувалому в бувальцях піджаку й кашкеті»? а) дядьку гнату; б) гнатовичу; в) незнайомцю. 11. яким напоєм не смакували хлопці в бабусі? а) кефіром; б) молоком; в) кисілем. 12. наївшись, хлопці вирішили прогулятися: а) по лісу; б) селом; в) на річку. 13. дядько гнат грав на: а) мандоліні; б) тромбоні; в) акордеоні. 14. «волосся русяве, потемніле…», — так дід трохим сказав про: а) митька; б) сер

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська література

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS