Завдання: визначити, кого з героїв твору стосується наступна фраза. «...Стала оборонятися кулаками, мов добнями, і зубами. Не могли її подолати, бо коли побачила, як її Ганю таки взяв татарин на руки і поніс, зомлілу, вона, мов несамовита, кусала і била кулаками та розкидала татар, мов околоти».
«Його огорнув страх. У його уяві татарва була такою силою, що її ніхто не переможе. Дідусь розказував йому, як козаки били татар; та ось він бачив, як татарви нічого не стримало, і дідусь, і багато інших дужих козаків полягли».
«...Був кремезний козак літ тридцяти. Одягнений у широчезні, як море, червоні штани, які підперізував широким шовковим поясом. На ногах добре шкапові чоботи. Сорочка була подерта і замащена на грудях, широко розхристана, звідки визирали широкі косматі та на сонці засмаглі груди».
«Йому було вісімдесят літ зроду, та хоч було спочити старим костям у якому зимовнику, він не давався старості і волочився з козаками, граючи на бандурі та розвеселяючи їх грою й співами».
«Йому блиснула думка в голові зайти сюди і порізати всіх, мов баранів, поки один видасть із себе голос... Хлоп високий і плечистий, він засукав рукави своєї свитки, поправив шапку й витягнув з-за пояса довгого ножа».
«...Митець був арканом орудувати. У цьому була найбільша його заслуга».
«Такий лад завів у селі старий досвідчений козак, котрий прийшов сюди з першими поселенцями».
«...Пильнував пасіки, доглядав хату і дітей. Вважав своїм обов’язком привчити Павлуся до лицарського ремесла».
«В такім молодечім пориві зробив він не одно таке, за що хотіли його батьки покарати. Тоді він утікав або до діда в пасіку, або в тернину, звідки не вийшов би був нізащо в світі, хоч не раз був дуже голодний».
«...Був відважний козак і не жалів себе. Тепер йому стало ніяково, коли подумав, що його можуть убити, а тоді Павлусь стане круглим сиротою, на опіці чужих людей».
«Він лежав на розстеленому кожусі спиною вгору, оперши голову на схрещені руки. Він, очевидно, заснув на спеці, не спавши цілу ніч».
«Цей татарин для нас вартніший, ніж сьогоднішня перемога».
викторина
258
494
Ответы на вопрос:
Анализ Похвала Павло Глазовий:Известное выражение «Сколько ты знаешь языков, сколько раз ты человек». И действительно, только для человека присуща сознательная речь. К сожалению, у нас достаточно остро стоит во знания родного языка, так как часто те, кто пользуется другим языком, не знают толком ни одной, ни другой. Юморески П. Глазового остро подмечают все недостатки и остроумно их высмеивают. Это касается и таких черт характера, как пустословие, лесть и доверчивость. Посмеемся же вместе и сделаем выводы!
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська література
-
BoberTV26.07.2021 13:54
-
aktobe110.07.2020 14:17
-
MrDog200515.07.2022 17:49
-
MaliaM03.10.2021 16:04
-
Vladikot7707.12.2021 03:47
-
GangsterSkrillex20.03.2020 19:48
-
Ага6714.01.2020 16:17
-
nazar608200530.05.2020 20:49
-
ilyagnomm01.01.2022 13:18
-
ryazanovaaaa1817.10.2021 10:14
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.