Есть ответ 👍

Папа Иннокентий III хотел: 1.Иметь власть не только над Церковью, но и над императорами

2.Добиться разрешения священникам владеть своими землями с замками

3.Установить католичество на Африканском континенте

4.Свергнуть православного патриарха с Византийского престола.

178
353
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

анжела286
4,4(100 оценок)

Ну я думаю что Папа хотел Свергнуть православного патриарха !!

karisha119
4,7(66 оценок)

ответ:М'ясо не було постійним компонентом селянського раціону. За Н.Бржевського їжа селян, в кількісному і якісному відношенні не задовольняла основні потреби організму. "Молоко, коров'яче масло, сир, м'ясо, — писав він, — словом всі продукти, багаті білковими речовинами, з'являються на селянському столі у виняткових випадках — на весіллях при розговінні, в престольні свята. Хронічне недоїдання-звичайне явище в селянській родині". Бідний мужик досхочу їв м'ясо виключно тільки на» загвини " тобто в день змови. До цього дня селянин, як би не був бідний, обов'язково готував собі м'ясного і наїдався, так що на наступний день лежав з розладом шлунка. Рідко селяни дозволяли собі пшеничні млинці з салом або коров'ячим маслом.

Іншою рідкістю на селянському столі був пшеничний хліб. У " статистичному нарисі господарського становища селян Орловської і Тульської губерній» (1902) м.Кашкаров зазначав, що «пшеничне борошно ніколи не зустрічається в побуті селянина, хіба лише в привозяться з міста гостинцях, у вигляді булок і т. п. на всі питання про культуру пшениці не раз чув у відповідь приказку: «білий хліб — для білого тіла». На початку ХХ століття в селах Тамбовської губернії склад споживаних хлібів розподілявся наступним чином: Борошно житнє — 81,2 %, Борошно пшеничне — 2,3 %, крупи — 16,3 %.

З круп, що вживаються в їжу в Тамбовській губернії, найбільш поширене було З неї варили кашу» сливуху " або Куліш, коли в кашу додавали свиняче сало. Пісні щі заправляли рослинною олією, а скоромні щі забілювали молоком або сметаною. Основними овочами, що вживаються в їжу, тут були капуста і картопля. Моркву, буряк та інші коренеплоди до революції в селі вирощували мало. Огірки з'явилися на городах тамбовських селян лише за радянських часів. Ще пізніше, в передвоєнні роки, на городах стали вирощувати помідори. Традиційно в селах культивували і вживали в їжу бобові: горох, квасоля, сочевицю.

Объяснение:

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: История

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS