Многие годы из села уезжали молодые люди, многие из которых поступали в высшие учебные заведения, техникумы, училища. Отбор трудовых ресурсов шел не в пользу села. В то же время хозяйство крестьянина многогранное, предъявляет к хозяину высокие требования. В 1924 году были сформулированы качества, которые необходимы человеку, ведущему крестьянское хозяйство:
1. Здоровье.
2. Сила и привычка к систематической работе в любое время года.
предвидеть, какие части хозяйства нужно непрерывно улучшать.
4. Умение разбираться, что существенно и несущественно, чем лучше заняться в настоящее время, а что пока отложить.
5. Знание культурных растений данной местности, животных, почвы, погоды.
6. Сотрудничество с соседями.
Задание: Обсудите указанные качества, какие еще качества необходимы человеку, ведущему крестьянское хозяйство (фермеру) и почему?
Ответы на вопрос:
промисловість китаю протягом всього часу свого існування до середини минулого століття китай був напівфеодальною країною з нерозвиненим виробництвом і слабкою економікою. в індустріальному розвитку китай відставав від розвинених країн на 100-150 років, по суті будучи аграрно-сировинним придатком світу. однак, після проголошення кнр в 1949 році, в країні протягом короткого часу була проведена індустріалізація, що дало можливості для швидкого зростання промисловості.
у 1946 році на частку промисловості в китаї припадало 10% від національного доходу країни. у 1949 році країна посідала 9-е місце у світі з видобутку вугілля, 23-є з виплавки чавуну, 26-є з виплавки сталі і 25-е з виробництва електроенергії.тим не менш, ще близько тридцяти років потому темпи економічного зростання в китаї були досить повільними. лише наприкінці 70-х років відбувся перелом у тенденціях розвитку, і китай з величезною швидкістю став скорочувати своє відставання від багатьох країн світу. після проведення економічних реформ прийшов до руху гігантський потенціал розвитку промисловості. у 2010 році приріст промислового виробництва в кнр склав 11% (17 місце в світі). за останні 50 років у китаї побудовано понад 370 тисяч нових промислових підприємств.
сьогодні фабрики і заводи китаю виробляють продукції на 2,1 млрд. юанів щодня. видобуток вугілля становить 2,3 млн. тонн, нафти - 360 тисяч тонн, виробництво сталі - 140 тисяч тонн, цементу - 455 тисяч тонн.
на сьогоднішній день промисловість кнр представлена 360 галузями. за загальною кількістю фабрик і заводів китай займає перше місце в світі. активно розвиваються фармацевтична, автомобільна та металургійна промисловість. створено такі сучасні галузі, як електроніка, нафтохімія, авіабудування, металургія рідких і розсіяних металів.
особливістю промисловості китаю є те що, незважаючи на багаті природні ресурси, розвиток видобувних галузей у цілому відстає від обробних галузей.
більша частина китайських фабрик і китайських заводів розташована в основних індустріальних центрах країни, зосереджених в східних приморських провінціях і районах цзянсу, шанхаї, ляонине, шаньдуні, гуандуні, чжецзимі.на думку експертів та аналітиків світової економіки, різкий злет промислового виробництва китаю обумовлений, в першу чергу, розумною і обережною державної політикою щодо становлення та розвитку приватного бізнесу. з початку 80-х років, коли в кнр був проголошений курс на реформи в економіці, рік за роком, китайський уряд поступово створює умови і послідовно регулює зростання промислового виробництва.
результативність проведеної китаєм політики очевидна: багато галузей китайської промисловості переживають бурхливе зростання, активно залучаються іноземні інвестиції, заохочується створення великих спільних підприємств та зон з пільговим оподаткуванням, будівництво промислових та переробних заводів. при досить бідних енергетичних ресурсах в кнр, потреба в яких часто не задовольняється повністю, економіка китаю, тим не менш, не послаблює своїх темпів у промисловому розвитку.судити про це можна за статистичними даними. так, за докризовий 2006 рік обсяг імпорту в китай виріс на 23,8% (в основному за рахунок сировинної складової), а китайського експорту - на 27,2%.
металургія
основними статтями експорту, як і раніше, є промислові товари і обладнання. цікаво також, що основний обсяг китайського експорту забезпечується за рахунок підприємств з участю іноземного капіталу (58,9% від загального обсягу), на другому місці йдуть приватні підприємства (17,5%) і менше всього експортують підприємства державного сектору економіки (13,8 %). це свідчить про те, що розвиток промисловості китаю залежить не тільки великих промислових підприємств, але також середніх і малих, які в будь-якій країні вважаються основою економіки. у свою чергу, невеликі виробничі китайські компанії сьогодні пропонують максимальну кількість промислових товарів на ринку і послуг з розміщення замовлень на виробництво різної продукції.приєднання до сот додало додатковий імпульс зростанню виробництва і розвитку промисловості в цілому.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: География
-
nikitos2281337119.06.2022 07:31
-
rage1337103.03.2022 21:56
-
маринчик1811.07.2021 23:30
-
aizazaliyaF01.02.2023 06:11
-
tinytigerkar25.07.2022 07:15
-
Среднячёк25.08.2022 18:44
-
azamatmarahimov27.01.2023 13:54
-
dilovardustiev102.07.2020 07:45
-
nacny201621.01.2022 09:34
-
kkalipso18.07.2020 23:56
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.