Есть ответ 👍

В каких клетках происходит апоптоз, некроз, амитоз, эндомитоз,политения? Заранее

274
474
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Пішки з підтримкою

Якщо постраждалий може самостійно йти, але потребує підтримки, необхідно стати поруч з постраждалим з боку травми, завести руку постраждалого за свою шию та тримати за кисть руки своєю рукою. Іншою своєю рукою обхопити постраждалого за талію і міцно захопити за одяг. Цей метод не підійде, якщо постраждалий отримав травму верхніх кінцівок.

На руках

У випадку, якщо переміщення потребує дитина чи легенький дорослий то можна використовувати метод переносу на руках взявши постраждалого собі на руки спереду. Для цього потрібно однією рукою взяти постраждалого під коліна, а іншою трошки вище талії за плечима.

На спині

Якщо постраждалий легенький та має достатньо сил, щоб триматися за шию рятівника, то його можна переносити за плечима.

Якщо рятувальнику потрібно мати вільну руку то можна використовувати так званий «Метод пожежників». Для цього потрібно до постраждалому встати, лівою рукою взятися за правий зап’ясток постраждалого, зігнути ногои у колінах, нахилитися вперед і обережно направити своє плече в пахвинну ділянку постраждалого, так щоб він обережно впав на ваші плечі. Правою рукою охопіть коліна постраждалого, встаньте на ноги і розподіліть вагу постраждалого так, щоб вона рівномірно лягла на ваші плечі.

Вдвох на замку із рук

Для переносу постраждалого двома рятівниками можна використовувати метод переносу на замку із рук складених в сидіння з двох, трьох або чотирьох рук. Для переміщення постраждалого, який не може допомагати рятівникам, зазвичай через травму рук, використовують метод перенесення на замку з двох рук. Для цього обидва рятівники сідають навпочіпки обличчям один до одного з обох боків від постраждалого.Однією своєю рукою вони підтримують спину постраждалого нижче плечей і захоплюють його за одяг. Трохи піднявши його спину вони просовують другу свою руку під ноги постраждалому і обхоплюють зап’ястя один одного. Рятівники піднімаються одночасно і несуть постраждалого ступаючи спочатку зовнішньою ногою потім внутрішньою.

Методпереносу на замку з трьох рук застосовується у випадку коли постраждалий може триматися тільки однією рукою.

Метод переносу на замку з чотирьох рук застосовується коли постраждалий може сам триматися обома руками за рятувальників. Для його виконання кожен рятівник охоплює своєю правою рукою лівий зап’ясток, а потім лівою рукою правий зап’ясток напарника. Обидва сідають навпочіпки, постраждалий сідає на їх руки і охоплює їх руками за шию, обидва рятувальники піднімаються на ноги та рухаються синхронно зі звичайною швидкістю роблячи кроки спочатку зовнішнью, а потім внутрішньою ногами.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Другие предметы

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS