Есть ответ 👍

45. Склади різні за метою висловлювання речен- ня, опираючись на малюнок і словосполучення з довідки.
Напиши твір-опис про осінь.

Довідка: осіння пора, чисте повітря, пейзаж, синє
небо, прозора вода, корисна справа, малює, сіра хмара,
моє хоббі, багряне листя, подих вітру, повільна течія.​

194
250
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Осіння пора заворожує кожного по своєму. Когось пейзажами світанку, а когось і прозорою водою в струмку. Одному подобається свіже та чисте повітря з лісів, де осінь уже встигла пофарбувати листя в теплі жовто - оранжеві кольори. А другому подобається дивитись за синім небом, де вітер вимальовує з сірих хмар цікаві візерунки.

Моє хоббі, це у вільний від справ час дивитись на те, як в прозору, та прохолодну осінню воду впадає повільна течія, яка встигла забруднитись.

Корисною справою осінню може бути збирання листя, яке так полюбляють підкидувати над собою школярі.

Объяснение:

В задачі вказано "опираючись на малюнок" якого не прикріплено, тому моя відповідь може не підходити


Не  з різними частинами мови не  з іменними частинами мови 1)тільки разом  не  пишеться тоді, коли слово без  не  не вживається (невдаха, неук, нехотя). 2) завжди окремо  не  пишеться з числівниками, займенниками і прийменниками (не два, не наш, не з руки). 3) з іменниками  не  пишеться разом і окремо. це залежить від змісту речення. якщо іменник з  не  можна замінити словом-синонімом, то пишемо разом (неволя — рабство,  недовіра — підозра). якщо ж у реченні є чітко виражене заперечення або протиставлення понять, то  непишемо окремо (не доля вирішує, а людина творить свою долю). 4) з прикметниками й прислівниками  не  здебільшого пишеться разом (невибагливий — скромний, нерішуче — вагаючись). окремо  не  пишеться тоді, коли в реченні щось заперечується (надворі не холодно) або відбувається протиставлення явищ, процесів тощо (надворі не холодно, а лише трохи прохолодно). не  з дієсловом 1) з усіма формами дієслова  не  пишеться окремо (не написати, не написано). але разом  непишеться в дієсловах, що без  не  не вживаються (неволити, нездужати, ненавидіти); а також у префіксі  недо-, який вказує на неповноту дії (недолюблювати, недооцінювати). 2) з дієприкметником  не  може писатися і окремо, і разом. якщо при дієприкметнику є слово, яке пояснює його, то  не  обов’язково пишеться окремо (не знаний (де? ) тут). якщо при дієприкметнику немає пояснювального слова, то  не  може писатися і разом, і окремо, як у випадку із прикметником (поле не засіяне — поле незасіяне). 3) слід розрізняти заперечне слово  немає, у якому  не  пишеться разом, і дієслівну форму  не має, у якій частка  не  пишеться окремо (у нашім раї на землі нічого кращого  немає, як тая мати молодая  (т. шевченко) ―  він  не має  даху над головою).

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS