ivan445
14.11.2021 00:17
Экономика
Есть ответ 👍

Строительная организация приняла решение на заключение страхового договора по системе страхования технических рисков. Сметная стоимость здания согласно проектно-сметной документации рассчитана в сумме 20000000 рублей. Из-за использования новых технологий были понесены материальные потери в размере 18% от стоимости объекта. Рассчитать сумму ущерба, полученного строительной организацией, а также сумму страхового возмещения, если согласно страховому договору ущерб возмещается в размере 75%.

101
331
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

7400316
4,7(10 оценок)

Першим містом, яке почало виготовлення монет, вважається Ольвія, заснована в 647-646 р. до н. е. Вже у VI ст. до зв. е. Ольвія випускала свої перші монети, які, на відміну інших давньогрецьких грошей, виготовлялися за іншою технологією. Коли в інших грецьких містах-державах монети карбувалися, ольвіополіти їх виливали у спеціальних формах-матрицях. Перші відомі монети називалися асами і на вигляд нагадували дельфінів .

Набагато найчастіше на українських землях зустрічаються монети стародавнього Риму: срібні денарії імператорської епохи часів правління імператорів Траяна, Луція, Андріана, Марка Аврелія, Коммода та ін.
Перші власні монети стали карбувати за князя Володимира Великого (980–1015), вони називалися київськими златниками та срібниками. Наразі відомо багато зразків цих князівських монет. Златник Володимира мав вагу 4,4 р., срібник — довільну вагу від 1,73 до 4,68 р. На лицьовій стороні цих монет карбувалися зображення самого князя, на зворотному — княжий родовий знак (тризуб). Великої ролі економіки ці монети не грали, а були більш символом величі і влади князя Володимира.
За часів, коли Україна входила до складу СРСР, у обігу перебували гроші радянського зразка — карбованець. Також за часів СРСР назва «рубль» українською мовою офіційно перекладалася як «карбованець»; найменування «карбованець» було зазначено на радянських банкнотах у числі найменувань титульними мовами всіх республік Союзу. Відповідно до позначень «крб» маркувалися товари, україномовна друкована продукція та ін .
В результаті проведення всенародного Референдуму Україна проголосила свою незалежність у 1991 році і випустила власні гроші, які називалися Купонами[22].

Одноразові відрізні купони було запроваджено листопаді 1990 року й друкувалися до грудня 1991 року на аркушах формату А4 як із водяними знаками, і без них. Купони мали силу лише у невідрізаному стані — у аркушах і з печаткою організації: відділення пошти, інституту, заводу, ощадкаси, їх видавшей[23].

Відрізані купони без печаток у центрі листів вважалися недійсними.

Вони видавалися разом із зарплатою і мали гаситися: проколюватись або штампуватися в магазині. З січня до вересня 1991 року на купонах друкувалася область, наприклад: ХАР - Харківська, ДОН - Донецька; з жовтня по грудень 1991 купони були єдині для всієї України. 12 січня 1992 року, із запровадженням купоно-карбованця, відрізні купони припинили ходіння.
1992 року у Франції, Італії та Канаді були надруковані банкноти з новою валютою — гривнею. У 1992—1993 роках під час операції «Щит України» контейнери з новою валютою було переправлено на Україну морським шляхом та повітрям під охороною співробітників спецпідрозділу «Альфа». Робота зі створення банкнот проходила під егідою комісії Верховної Ради України з питань економічних реформ та управління народним господарством, а також комісії з питань культури та духовного відродження. У цій роботі взяли участь народні депутати України Леонід Танюк, Павло Мовчан, Дмитро Павличко, Володимир Яворівський, Іван Заєць та ін.[24]

Ескізи банкнот розглядав Президія Верховної Ради під головуванням Леоніда Кравчука, яка затвердила ескізи, підготовлені В. Лопатою.

200 гривень 2000

Відповідно до президентського указу № 762/96 Л. Д. Кучми від 25 серпня 1996 року «Про грошову реформу в Україні» (опублікованому 29 серпня 1996 року), гривня було запроваджено як грошової одиниці 2 вересня 1996 года[25].

2 вересня 1996 року розпочався обмін купоно-карбованців на гривні у співвідношенні 100 000 карбованців = 1 гривня. З цього дня у банках видавалися лише гривні. До 16 вересня до платежу приймалися і карбованці, і гривні. Після цього обмін можна було зробити лише у банках. Процедура обміну тривала до 1998[26].

2 вересня 1996 року Національний банк України ввів у обіг банкноти номіналом 1, 2, 5, 10, 20, 50 та 100 гривень. 22 серпня 2001 року в обіг введено банкноту номіналом 200 гривень. 15 вересня 2006 року в обіг введено банкноту номіналом 500 гривень.

Объяснение:

Лучший ответ плс

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Экономика

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS