ЛИНГВИСТИКА. Даны глагольные формы язык карук:
Повелит. наклон. 1 лицо ед.ч. 3 лицо ед.ч. Перевод
pasip nipasip ʔupasip стрелять
siːtva nišiːtva ʔusiːtva красть
kifnuk nikifnuk ʔukifnuk наклоняться
suprih nišuprih ʔusuprih мерить
ʔifik niʔifik ʔuʔifik поднимать
ʔaktuv niʔaktuv ʔuʔaktuv дёргать
ʔaxyar nixyar ʔuxyar наполнять
ʔiškak niškak ʔuskak прыгать
ʔikšah nikšah ʔuksah смеяться
ʔišriv nišriv ʔusriv стрелять в цель
ʔuksup nikšup ʔuksup указывать
Задание :
Выберите из предложенного списка фонологических правил те, которые позволяют описать всё происходящее в данных примерах из языка карук.
A. Между двумя согласными вставляется гласный i.
B. Перед гласным в начале слова вставляется ʔ.
C. š переходит в s перед u.
D. В сочетании из двух гласных выпадает гласный более высокого подъёма.
E. s переходит в š, если ближайший слева гласный от этого звука — i.
F. В сочетании из двух гласных выпадает второй по счёту гласный.
G. ʔ выпадает в положении между гласными.
H. i выпадает в трёхсложных словах.
Укажите, как упорядочены выбранные вами правила. Например, если вы считаете, что в языке карук действуют правила B, D, F и G, причём вы можете утверждать лишь то, что G применяется раньше, чем B, введите «GB»; если вы можете утверждать, что D применяется раньше, чем B, а F — раньше, чем G, введите «DB, FG» или «FG, DB»; если вы можете утверждать, что D применяется раньше, чем B, а B — раньше, чем F, введите «DBF».
Ответы на вопрос:
Відповідь:
Лісосте́п — перехідна природна зона Північної півкулі між зонами мішаних лісів та степу, на якій чергуються ділянки лісу і степу.
У Євразії лісостепи протягуються суцільною смугою із заходу на схід від східних передгір'їв Карпат до Алтаю. У Росії кордон з лісовою зоною проходить через такі міста, як Курськ і Казань. Захід і на схід цієї смуги безперервне простягання лісостепу порушено впливом гір.
Окремі ділянки лісостепів розташовуються в межах Середньодунайської рівнини, ряду міжгірських улоговин Південного Сибіру, Північного Казахстану, в Монголії і на Далекому Сході, а також займають частину рівнини Сунляо на північному сході Китаю.
У Північній Америці лісостепу простягаються з півночі на південь, через Великі рівнини, до 38 ° пн.ш.
Клімат лісостепу помірний, зазвичай з помірно жарким літом і помірно прохолодною зимою. Випаровування трохи переважає над опадами.
Лісостеп при русі на південь поступово містить все менше дерев і все більше степових ділянок, клімат стає спекотніше, опадів — менше, і лісостеп переходить в степ. При русі на північ відбуваються зворотні процеси, опадів стає більше, клімат — прохолодніше, і лісостеп переходить в лісову зону. Дерева які можна побачити: дика груша, дуб, осика, бук,вільха, граб, клен, липа.
У Євразії лісостеп простягається суцільною смугою з заходу на схід від східних передгір'їв Карпат до Алтаю. Окремі ділянки лісостепу знаходяться у межах Середньодунайської рівнини, ряду міжгірних западин Південного Сибіру, в Монголії та на Далекому Сході, а також займають частину рівнини Сунляо на північному сході Китаю.
У Північній Америці лісостеп простягається з півночі на південь, через Великі рівнини, до 38° пн. ш. У Південній півкулі лісостеп як виражена природна зона відсутня.
Клімат лісостепу, як правило, помірно-континентальний. Річна кількість опадів 600 мм. Іноді випаровуваність практично дорівнює опадів. На довготі Москви зима в лісостепу помірно м'яка, середня температура січня в місті Харкові (південна межа лісостепу, Україна) становить -7 градусів, приблизно до -10 градусів, в місті Орел, де починається зона змішаних лісів. Іноді ж в лісостепу взимку можуть лютувати і суворі морози, і м'які зими. Абсолютний мінімум в зоні лісостепу зазвичай дорівнює -36 … -40 градусів.
Літо в лісостепу часто буває спекотне і посушливе, особливо на півдні лісостепу, проте в середньому воно все ж менш жарке, ніж в степовій зоні. Іноді ж воно може бути холодним і дощовим, але це буває рідко. Найчастіше літо характерне непостійною, нестабільною погодою, яка може бути різною, залежно від активності тих чи інших атмосферних процесів. Середня температура липня в залежності від місця розташування коливається приблизно від 18,5 градусів до 23 градуси Цельсія, однак цілком можливі сильні відхилення від цих величин в окремі роки. Абсолютний максимум в лісостепу в залежності від широти зазвичай становить трохи нижче або близько 40 ° C в тіні. Однак спека в лісостепу трапляється рідше, ніж сильні холоди, в той час як в степовій зоні — навпаки.
Одна з особливостей лісостепу в тому, що флора і фауна лісостепу є середнім між флорою і фауною зони змішаних лісів та степової зони. У лісостепу ростуть і посухостійкі рослини, і рослини, характерні для лісової, більш північній, зони. Це ж стосується і тваринного світу.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Другие предметы
-
pe4enel30.12.2022 03:38
-
ychenik55555555529.03.2022 09:39
-
Maria12016310.01.2023 01:02
-
Filipok22031.01.2022 06:17
-
ABCD1111111115.10.2020 00:41
-
ryjakomsp00lne04.11.2021 00:50
-
AlexSashka200303.04.2020 19:14
-
biksummer2314.07.2021 18:01
-
asdads123sad123asds22.09.2021 13:07
-
пожалуйстапомогите1530.01.2021 06:28
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.