Есть ответ 👍

1.Укажіть рядок, у якому словосполучення потребує редагування. А. хворіти на грип Б. не дивлячись на труднощі В. говорити українською Г. за чверть десята 2. Який із поданих прислівників пишеться разом? А. у(цілому) Б. в (основному) В. в (голос) Г. врешті(решт) 3.Укажіть частку, яка з іншими частинами мови пишеться завжди разом. А. аби- Б. –сь В. ні- Г. будь- 4. Визначте прийменник: А. коло Б. із-за В. поміж Г. згідно з 5. НЕправильно записано всі вигуки, ОКРІМ А. надобраніч Б. допобачення В. ой боже Г. помагайбі 6. Усі наведені слова є частками, ОКРІМ А. казна Б. не В. ще Г. таки 7. Установіть відповідність між прислівниками-синонімами 1. мимохіть А. віртуозно 2. філігранно Б. привабливо 3. незалежно В. суверенно 4. емоційно Г. підсвідомо Д. почуттєво 8. З’ясуйте якою частиною мови є кожне з виділених слів у реченні ( цифра в дужках позначає наступне слово). (1) Ой на горі (2)та женці жнуть, (3) а (4) попід горою, яром-долиною козаки йдуть (Нар. твор). А. прийменник Б. сполучник В. частка Г. вигук Д. займенник 9. Утворіть за до часток по два дієслова у формі наказового й умовного в. 10. Відредагуйте речення. 1.Я зробив переклад при до словника. 2. На наступний день зроблю все, що обіцяв. 3.Рекомендують вживати ліки три рази в день. 4. Сестри пропустили тренування із-за хвороби.

140
432
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


< Попер   ЗМІСТ   Наст >

ТИПИ РЕЧЕНЬ

Реченню порівняно з іншими синтаксичними одиницями властива більша формальна і значеннєва розгалуженість. Здебільшого речення класифікують за метою висловлювання думки, емоційним забарвленням, структурою.

За метою висловлювання (функцією) речення поділяються на розповідні, питальні й спонукальні.

Розповідними називаються речення, що містять повідомлення про різні явища, події, факти, предмети, їх ознаки: Народженого до добра неважко навчити добру, - навчити, чи принатурити, чи призвичаїти. Навчений, принатурений, призвичаєний - се одне і теж (Г. Сковорода).

Розповідні речення різноманітні за своїм змістом і структурою. Це найпоширеніший тип речень у різних стилях мови: Удосконалюючи граматичну правильність мови дитини, вихователь учить дітей правильно змінювати слова та узгоджувати їх. Дітей молодшого й середнього віку вчать правильно вживати в мові однину і множину іменників, у старшому віці - вживати невідмінювані слова (3 підручника).

Питальними називаються речення, що містять у собі питання, яке спонукає співбесідника до відповіді: Про що, пташко, нам співаєш пісню голосну? (О. Олесь).

Залежно від характеру запитання питальні речення поділяються на підгрупи:

а) власне-питальні речення, що передбачають обов'язкову відповідь:

- Оксанко, дай мені своєю ручкою пописати! -А хіба твоя зіпсувалася?

- Та ні, вона робить багато помилок (3 підручника);

б) питальні речення, які передбачають тільки ствердження чи заперечення того, що в них висловлюється:

Объяснение:

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS