Есть ответ 👍

1. У якому варіанті представлено речення з однорідними підметами? А Над широкими сіножатями, над зеленими ярами встав легесенький туман (І. Нечуй-Левицький). Б Праця чоловіка годує, а лінь марнує. В Блакитними очами дивляться мені в очі весна й небо (За Є. Гуцалом). 2. У якому варіанті при узагальнювальному слові ставимо двокрапку? (Розділові знаки не розставлені) А Зима це період зимових свят, подарунків та канікул. Б Дерева кущі птахи все завмерло навколо. В Я зробив усі завдання розв’язав задачі, написав вправу. 3. У якому варіанті представлено речення зі звертанням? А Мабуть, весна принесе з собою і радість. Б Сподіваюся, сину мій, ти усе зробив правильно. В Поля, ліси, гори — усе сяяло після дощу. 4. У якому варіанті правильно розставлені розділові знаки? А Усі: вовки, білки, зайці — бігають по снігу і мимоволі мабуть залишають свої сліди. Б Усі: вовки, білки, зайці — бігають по снігу і мимоволі, мабуть, залишають свої сліди. В Усі: вовки, білки, зайці бігають по снігу і мимоволі, мабуть, залишають свої сліди. 5. У якому варіанті правильно виділене вставне слово? А Ти, напевно знаєш, що у ніч перед Різдвом трапляється щось таємниче. Б Ти напевно, знаєш, що у ніч перед Різдвом трапляється щось таємниче. В Ти, напевно, знаєш, що у ніч перед Різдвом трапляється щось таємниче. 6. У якому варіанті представлене складне речення? А У хатинці, як і в твоїй кімнаті, мерехтить іграшками й ліхтариками святкова ялинка. Б Життя людське таке коротке, а світ такий чарівний (В. Козаченко). В Засмутилося Літо, а тоді усміхнулося. 7. У якому варіанті правильно розставлені розділові знаки? А Панас Мирний писав — «Життя — стерняста нива». Б Панас Мирний писав: «Життя — стерняста нива». В Панас Мирний писав: Життя — стерняста нива. 8. У якому варіанті правильно розставлені розділові знаки? А Уже відспівав свою мелодію березень, і поплив з гір у доли швидкими потоками (Ф. Мамчур). Б Уже відспівав свою мелодію березень і поплив з гір, у доли швидкими потоками (Ф. Мамчур). В Уже відспівав свою мелодію березень і поплив з гір у доли швидкими потоками (Ф. Мамчур). ► Завдання 9 передбачає встановлення відповідності. До кожного рядка, позначеного буквою, потрібно дібрати відповідник, позначений цифрою. 9. Установіть відповідність між реченням та наявністю в ньому даної синтаксичної конструкції(Розділові знаки не розставлені): А однорідні члени Б звертання В вставне слово Г дві граматичні основи =========== 1 Я посміхнувся і ліс вже не був по хмурим. 2 Зігрій мене сонечко своїм теплом. 3 Зима напевне буде суворою. 4 Раптом вітерець в над зимовим лісом. 5 Пролетіла ворона і змахнула сніг на доріжку.

168
449
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


шістдесят чотири сантиметра, п'ятсот сімдесят два ученики, два доми, чотири дні, три роки, нуль цілих сім десятих відсотка

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS