ainura12a
23.09.2020 11:28
История
Есть ответ 👍

6 речень про життя єгиптян

225
242
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:

princess82
4,4(59 оценок)

В Древнем Египте жизнь была трудной. Там люди жили намного меньше чем современный человек потому, что там люди очень сильно трудились день от о дня . Земледельцы каждый день вставали в 5.00 утра. Они шли на работу собирать пшеницу для того, что-бы прокормить себя и семью. Если это- Суббота то к 6 до 17.00 человек должен принести пожертвования фараону для того, что бы фараон отдал жертвы ( тоесть пшеницу) покровителю всех Егептян богу РА. После тежёлого дня в 18.00 он возвращается домой прокармливает семью. Где-то в 19.00 верующее люди начинают поклонятся богу Ра. Потом он прокармливает скот. Только к позднему вечеру в 22.00 обычный земледелец ложиться спать.

ппппппп27р
4,4(24 оценок)

Дім вельможного єгиптянина. Здійснимо мандрівку однією з головних вулиць єгипетського міста. З обох боків вулиці тягнуться високі глиняні мури. Зверху видніються дахи будинків і гілля дерев. У мурі зроблено ворота та хвіртку, що ведуть у двір. У глибині двору - садок.

Як і всі будинки в Староадвньому Єгипті, дім знатного єгиптянина збудований з сирцевої (невипаленої) цегли. Дах плескатий. На нього виходить відпочити ввечері, коли спаде спека, вся сім'я. У будинку кілька кімнат. Усі стіни в домі потиньковані й розписані гарними малюнками.

Жінки на бенкеті. Фреска з єгипетської гробниці

Навколо будинку, на подвір'ї, розташовані комори для збіжжя, кухня, хбібні печі, криниця, а також хатки для слуг. Тут же - хліви для худоби. У садку ростуть плодові дерева: фінікові пальми, фіги. Навколотичок в'ється виноград, цвітуть квіти. Посеред двору викопано ставок. Там плавають гуси і качки. Коло ставка трудяться слуги. Вони зачерпують воду зі ставка і поливають дерева і квіти. На подвір'ї та в домі метушня. Слуги щось печуть, варять, товчуть у ступах. Жінки-рабині, стоячи навколішки, розтирають зерно на кам'яних зернотерках. Усім розпоряджається управитель дому. Увечері в домі вельможі - свято.

Бенкет у домі. У домі вже все готове для бенкету. Слуги поклали на чисту підлогу солом'яні килимки, розставили стільці. На стінах розвішано багато гірлянд із квітів лотоса. Попід стінами - невеликі підставки з вазами, наповненими квітами. У бронзові жаровні кладуть на вугілля шматки пахучої смоли, і запашний, солодкий димок в'єтья по кімнаті. Слуги присовують до стільця кожного гостя низенький столик. На столиках розставляють різні наїдки та напої. Поміж посудом розкладають квіти лотоса. Гурт музикантів настроює інструменти - арфи, флейти, лютні. На підлозі, чекаючи своєї черги, сидять акробати і танцівниці. Сходяться гості.

Одяг, зачіски, прикраси. Клімат у Стародавньому Єгипті був жаркий, тому одяг носили дужелегкий. Багаті жінки мали одяг з тонкого білого полотна, що нагадував сарафан. Чоловіки носили спідниці до колін. Такий самий одяг, тільки з грубого полотна, одягали люди. Сандалії взували рідко, лише коли виходили з двору, а так ходили босі.

Єгиптяни носили на голові велкі чорні перуки, сплетені з тоненьких кісок. Їх надягали на поголену або пострижену голову.

Спали єгиптяни без подушок. Замість них під головуклали спеціальну тверду підставку з дерева.

Брови й очі єгиптянки підмальовували чорною за зеленою фарбами, від чого очі здавалися видовженими. Бороди в єгипттян не росли. Та оскільки борода вважалася прикметою богів і царів, то на урочистих прийомах і релігійних святах фараон підв'язував штучну борідку. Її ми бачимо на золотій портретній масці фараона Тутанхамона і навіть на статуях цариці Хатшепсут.

Три музикантки. Фреска з гробниці

Єгиптяни прикрашали себе намистом, браслетами, перснями, амулетами. Понад усе вони любили носити широкі коміри, зроблені з кольорового намиста. Ці коміри закривали плечі і груди. Їх фараони дарували своїм підданим за вірну службу. Сміливих воїнів нагороджували золотими орденами Мухи та Лева.

Для захисту від злих духів єгиптяни носили амулети - фігурки, зроблені з коштовного каміння або фаянсу. Були амулети у вигляді ока, хреста і жука скарабея, який символізував бога сонця Ра.

Їжа. У Стародавньому Єгипті їжа трудового люду була Основний харч - ячмінні та пшеничні перепічки, різні каші, сушена риба, овочі - огірки, часник, цибуля, салат. З ячменю робили пиво.

Багаті люди харчувалися краще. Крім названих продуктів. Вони ще їли м'ясо, рибу, пироги, сир, фрукти; пили молоко, пиво, вино та медовий напій.

Объяснение:

Выбери что тебе подходит

akr999
4,4(95 оценок)

Первая половина xviii века в россии – время невиданных изменений практически во всех сферах жизни страны. непревзойденный реформатор земли , петр первый повернул страну “на запад”. при нем россия впервые ощутила себя периферией европы и поставила своей целью стать равноправной европейской державой. на европейский “вызов” петр стремился дать европейский “ответ”, проведя реформы во всех областях государственной жизни, имевшие безусловно революционный характер. за первую четверть века из московского государства, чьи контакты с европой были довольно-таки ограниченными, страна превратилась в российскую империю – одну из величайших держав мира.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: История

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS