Вислови свою власну думку щодо майбутнього людства. ( Р.Шеклі "Запах думки нужно
220
301
Ответы на вопрос:
Ось ми з вами і потрапили у світ андрія малишка, щоб ознайомитися з його творчістю і написати твір. уже з дитинства андрій малишко відчував щиру любов до людини праці, рідного народу, до його пісні, до щедрої української природи. в цьому йому мати. вона навчила малого андрійка розуміти красу слова, пісні, природи, а насамперед – красу людської душі. саме мати виховала у хлопця захоплення рідним словом і народною піснею. ці джерела гартують і в подальшому поетичне натхнення малишка. поет зумів у почуттях свого ліричного героя поєднати любов до рідної домівки з любов’ю до великої батьківщини. на які вірші а. малишка треба орієнтуватися? це поезії: «батьківщині», «учитель», «урожай», « про колосок», «лист до гречки». можна взяти вірші «бусел» та цикл поезій «україно моя». в однойменному вірші, який починається ліричним звертанням поета до батьківщини, звучить синівська вдячність: ти мене з дитинства підіймала. хліб дала з піснями солов’я. відвела доріг мені немало, земле, зореиосице моя! з перших же рядків ми бачимо нашу країну, котру поет ніжно називає «зореносицею». це зовсім не означає, що у нас тоді були самі герої соціалістичної праці та герої радянського союзу, і всі вони на грудях носили свої зірки. хоча в той час в нашій країні дійсно було багато простих, нікому невідомих героїв, які працювали заради щастя рідної батьківщини, а головне – вірили їй. тому і народжувалися такі вірші. багатство й свіжість художніх образів широкий погляд на минуле й сучасне рідної землі поетові створити привабливий образ країни неспокійного щастя, невтомної праці, бурхливого розквіту.поет відверто милується своїми героями: …смагляві хлопці йдуть полями – трактористи й славні сіячі. поетові слова, звернені до вітчизни, звучать як присяга на вірність: рідну, добру, у крові умиту, я тебе нікому не ві! увесь вірш пройнятий світлим оптимістичним настроєм, патріотизмом: тільки нам вже жити, не вмирати, зерно сіять, зацвітати знов. тільки щастя нам дано багате, то велике щастя наше – мати, батьківщина – правда і любов! батьківщина – це не тільки земля, на якій ми живемо. це ще і люди, які її населяють. тому треба звернутися до віршів про цих людей. наприклад, вірш «учитель». він, звичайно, пов’язаний з віршем «батьківщині». тільки в останньому дається широка, узагальнююча картина вітчизни, а в «учителі» вона конкретизована, подана через призму спогадів учня про свого улюбленого вчителя. у центрі вірша – привабливий образ трохима івановича, вчителя, який виховав не одне покоління. для нього характерна любов до людей, невсипуща працьовитість, прагнення виховати своїх учнів патріотами своєї вітчизни: трохим іванович, звіряв писання, знання шевченка, множення таблицю, а за вікном підводилось світання, нового світу блиску громовиці…
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська література
-
Brainsetup20.08.2022 02:31
-
yulya67807.08.2022 12:39
-
ZeepFire06.05.2021 01:55
-
55636906ррлиод23.08.2022 23:39
-
Rinana129808.08.2022 17:09
-
РефератТермин0логия22.12.2022 22:23
-
MrsDrew28.12.2022 09:51
-
evelinastepenko08.12.2021 23:57
-
ЕмелиЯна12.08.2021 13:20
-
amdv08.03.2023 09:16
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.