Есть ответ 👍

Установіть відповідність між реченням і функцією сполучника. 1) Сполучник з’єднує однорідні присудки. 2) Сполучник з’єднує однорідні додатки. 3) Сполучник з’єднує однорідні обставини. 4) Сполучник з’єднує частини складного речення. А) І трави, і квіти, й дерева вмилися ранковою росою. Б) Місяць зійшов над морем, і скелі стали ближчими. В) Плещуть по воді весла і сиплють дощ іскор. Г) Козаки були вмілими воїнами не тільки на суші, а й на морі. Д) Славнозвісні чайки козаків не боялися ні бурі, ні оснащених важкими гарматами турецьких галер.

213
329
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Чи завжди треба говорити правду?

що обманювати негарно, відомо усім. а якщо ти не хочеш говорити правду, коли тебе про неї запитують? . наприклад, щоб не хвилювати старших якими-небудь неприємними новинами. отримав в школі погану оцінку, але батьки сьогодні були дуже зайняті і не поцікавилися успіхами в школі. а ти також нічого не сказав. але ж не збрехав, не сказав, що оцінка відмінна. поки , можна і оцінку виправити… ось що розповів мені один товариш.

під час зимових канікул він гостював в селищі у бабусі. подружився з ровесниками - сусідським хлопчиною. разом в сніжки грали, з гірки каталися. недалеко від селища є великий ставок. дітям суворо було заборонено виходити на лід. це небезпечно. але олег, найсміливіший з місцевих, увесь час запрошував усю компанію на лід, і одного разу вони все-таки пішли. лід був ще слабенький, в деяких місцях прогинався. ходили аж до пітьми, катали, веселилися.

прийшов саша (так звуть мого товариша) додому. черевики, штани мокрі. бабуся вже хвилювалася. «де це ви були? - запитує. - я і на вулицю виходила, на гірці нікого не було». саша відповів щось нерозбірливе. так і почалися небезпечні прогулянки. але за декілька днів бабуся початку про усе здогадуватися і відверто запитала, чи не ходять, випадково, діти на ставок. саша хоч якось викрутитися, але стало соромно. бачить, що бабуся дуже вже схвилювалася і він в усьому зізнався.

як не умовляв саша бабусю нікому не розповідати, нічого з того не вийшло. дізналися інші батьки. з дітьми суворо поговорили, пояснили, що їх прогулянки були дуже небезпечні. «ей, ти, зрадник, знатися з тобою не хочу»! - заявив саше олег. саші стало дуже прикро. але два дні після цього недалеко від берега провалився під лід . і хоча це був молодий і сильний чоловік, його ледве врятували. добре, що зблизька були люди.

я сказав своєму товаришеві, щоб він не засмучувався і не вважав себе за зрадника. тим більше, що саша ще спочатку сказав олегу про небезпеку, але той тільки засміявся у відповідь. так, не можна виявляти друзів. але якщо вони, помилявшись або не розуміючи усього, здійснюють щось небезпечне, погане? можливо, сашкина чесність врятувала когось від лиха

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS