Привести примеры литературных произведений, в которых нарушены права собственности / имущественные права.
Пример: русская народная сказка «Царевна - Лягушка»: Иван – царевич сжёг кожу лягушки
215
268
Ответы на вопрос:
ответ:Каждый человек имеет право на неприкосновенность жилища, защиту от вмешательства в личную и семейную жизнь, посягательства на честь и репутацию - Теремок, Князь Гвидон чем смогла!
Мова — це система засобів спілкування (звуки, слова, схеми словосполучень, моделі речень та відношення між одиницями), яка існує в свідомості її носіїв. мова — явище соціальне. в повному обсязі вона може існувати лише в спільноті людей. жодна окрема людина не володіє і не користується всією мовою. у цьому неважко пересвідчитися, погортавши словник рідної мови та посібник із граматики, у яких з більшою чи меншою мірою повноти й докладності зафіксована мова. з'ясується, що аж ніяк не всі слова й усталені вислови нам відомі, що не всі граматичні форми й стилістичні фігури ми використовуємо. можна прожити сто років, жодного разу не вживши сотень відомих людині слів, не кажучи вже про десятки тисяч слів, невідомих їй. мовлення — це реалізація засобів мови конкретними людьми в конкретних актах спілкування. воно має індивідуальний характер і залежить від віку, статі мовця, його виховання, освіти, становища в суспільстві, темпераменту, стану здоров'я та багатьох інших прикмет й особливостей, властивих конкретній людині. мова живе в мовленні. через мовлення людина засвоює мову. якщо немає людей, які б використовували мову в щоденному спілкуванні, у мовленні, вона стає мертвою. отримати уявлення про таку мову дає можливість тільки "застигле" мовлення — писемні тексти, а в наш час — також грамофонні та магнітні записи. якщо, звичайно, їх було зроблено". (радевич-винницький я. етикет і культура спілкування. — львів: видавництво "сполом", 2001, — с. 14). доступне пояснення вчителем змісту термінів "мова" і "мовлення". (пояснення ється кресленням на дошці необхідних кілець і записом термінів.) — діти, уявіть собі такий дивний океан слів, що вміщує всі слова української мови, які тільки існують від часу створення і розвитку нашої мови. це — мова. але жодна людина не здатна оволодіти всіма словами рідної мови. ось, наприклад, коли маленька дитина починає говорити, вона знає кілька слів, потім, пізнаючи світ, ця дитина пізнає й нові слова, які називають оточуючі предмети. а коли дитина навчиться читати, то її запас слів збагачується ще більше, бо черпає вона це багатство з книг. отже, запас слів, яким володіє конкретна людина, — це мовлення. кожна людина здатна розвивати своє мовлення. тому мовлення є одним із показників загальної культури особистості. висновок. мова — це ширше поняття, а мовлення — вужче. у мовленні, крім лексичного запасу, велике значення мають міміка, жести, інтонація.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Обществознание
-
Димооон105.02.2022 15:39
-
mari20042313.03.2021 21:33
-
tarringate31.12.2020 22:03
-
anatoliy92itf06.05.2020 19:42
-
Чика1без2ника12.06.2022 05:58
-
bezheveck10.06.2023 06:15
-
Виолетта201825.05.2022 09:58
-
aujqjajqwrh29.03.2023 08:23
-
Korovink20.03.2021 04:24
-
Xaby11.12.2022 06:50
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.