Жовтень- другий місяць осені. 2. Назва його пов'язана з кольором,що переважає в цей час у природі. 3. Виблискують у небесній сині жовтою різьбою берези. 4.Святковими у своїй красі стоять золотаво-червоні клени. 5. Пагорби й схили відсвічують багряно-золотистими барвами
Визначити тип мовлення тектсу:
А) опис
Б) опис з частинками роздумуючи
В) розповідь
Г) роздум
Ответы на вопрос:
телебачення – звичне для нас слово. от про що пересічна людина одразу ж згадує, коли чує його? для кожного, звісно ж, свої асоціації. та існує більшість. ось для них телебачення – це розвага і трата вільного часу. навіть не засіб отримання інформації. але саме для цього телепростір і був створений. усім відомо, що слово – це зброя. її найчастіше використовують представники змі. тепер варто задуматися – а чи правильно журналісти сучасних телеканалів користуються своєю «зброєю»? як на мене, то зовсім не так. лише взяти до уваги той факт, що значна частина, ба більше, близько 90 відсотків інформації, що у новинах – негатив. це новини про катастрофи, різноманітні кризи, вбивства, аварії і т.п. людей просто залякують. після цього соціум не може бути цілком психічно здоровим,на жаль. це стосується й дитячих програм. більшість із них нічого доброго не розвивають у дітях і навпаки, притуплюють їхні таланти.
«стільки цікавого по телевізору – жити нема коли! » андрій вансович
телебачення,до якого ми звикли надто просте. це частина нас самих, попри те, цікаве воно нам чи ні. з року в рік українці все більше й більше зловживають переглядом популярних телеканалів. так, мова йде саме про найбільш популярні, тому що, на превелику прикрість, саме вони несуть нездорову атмосферу до громадян. це розважальні телепередачі, в яких освітлюється вся тупість сучасного життя. також, це музичні передачі, де чути неякісну поп-музику. на усіх телестанціях видно або обличчя так званих «зірок», або ж наших політиків. «четверта влада» зловживає своїми вміннями та можливостями впливу на людей. не направляє у потрібне русло. наше сучасне телебачення вчиться у західних сусідів. саме тому транслюються низькоякісні серіали та політичні заангажовані передачі.
«телевізійний образ слабкіший, ніж у кіно, і тому вимагає посилення його словом.» зенон дмитровський
звісно ж, що існує на українському телеетері й якісні програми. переважна більшість з них – це авторські проекти, що порушують суспільно вагомі теми. актуальність подібних телепередач не зникає роками і завжди знаходиться свій глядач.
телебачення - це досягнення світової науки. воно надало людям змогу знати і бачити все і всюди. людина звикла перед телевізором відпочивати, хоча повинна була б вибирати вартісне для себе.
«телебачення – це грань між інформацією і мистецтвом.» тетяна .
цю межу треба добре бачити і намагатись не переступати через неї. ідеальна формула корисного перегляду тб – саме серединка, де керують слова та мистецтво. це насамперед залежить від того, хто подає матеріал і як він це робить. але також залежить від глядача, що повинен не лише обирати, але й аналізувати та поглинати лише необхідне.
після висвітлення сучасного телебачення майже зі всіх сторін, розумію – змінювати його у кращу сторону варто. в майбутньому я теж не проти взяти у цьому участь. теорії достатньо, та й практичні навики можна здобути, якщо дуже захотіти.
тож, на останок, глядачеві обирати – дивитись йому «телебачення, що втратило совість», або ж те, що створює реальність.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська мова
-
ArsenKk14.03.2023 12:58
-
Petrov20010428.05.2023 01:59
-
Echo1203.02.2022 05:25
-
Ljshegsyweee01.05.2020 14:15
-
эдрош26.12.2020 03:50
-
ОстановитеЭтотМир15.10.2021 11:30
-
Nyashka1201.01.2023 07:51
-
МисАлександра08.10.2021 12:12
-
zaxarenko201802.09.2021 18:56
-
Пушка124409.07.2021 19:17
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.