Тема. Повсякденне життя в країнах Західної Європи у ХУІІІ ст.
Готуємо повідомлення про повсякденне життя населення у одній із тогочасних європейських країн. А саме Франція , Іспанія, Австрія , Англія. (Бажання написати про Англію)
Повідомлення має містити розповідь про :
- домашню оселю
-стіл пишне застілля
-нові напої
- тогочасна мода.
Ответы на вопрос:
французька революція – окрім іншого, дала французькому суспільству декларацію прав людини і громадянина (1789 основні ідеї, викладені в революційному законодавстві, мали місце в девізі французької революції "свобода, рівність, братерство" (що все ще є девізом франції). страсне прагнення до свободи та рівності, з мотивоване філософами xviii століття, надихнуло зміни, що відбулися.
систему, яка називалася феодальною, хоча вона мало пов'язана з феодалізмом середньовіччя, ненавиділи селяни та буржуазія за розподіл привілеїв, особливо тих, що звільняли дворян і духовенство від оподаткування. ці привілеї були скасовані на початку революції. революціонери відлякували організовані групи будь-якого роду, оскільки вважалося, що лише один орган повинен існувати над громадянами – держава. внаслідок цього гільдії, які вимагали обов'язкового членства і регулювали кожну професію, були придушені, і була встановлена свобода торгівлі. старі університети були розпущені; в тому ж дусі, власність римсько-католицької церкви була секуляризованою, а священики та єпископи були державними службовцями.
сімейні відносини були глибоко трансформовані відповідно до принципів свободи та рівності. шлюб був організований просто як цивільний акт; розлучення було дозволено; батьківський авторитет був обмежений; і згода батьків не потрібна для шлюбу дітей у віці старше 21 року. короткий експеримент проводився з "сімейними ", яким було дозволено скасувати рішення батьківства, і дружина була оголошена рівною її чоловікові.
революційного періоду послідовні уряди були налаштовані на консолідацію правових змін у наборі кодексів. проекти були зроблені, але часу чи авторитету не вистачало, і вони не були прийняті, поки громадянське суспільство не було реставроване під наполеоном.
цивільний кодекс наполеона (1804 р.) був організований як серія коротких статей, оскільки передбачалося, по-перше, що законодавці не могли передбачити всі обставини, які можуть виникнути в житті, і, по-друге, що лише лаконічність могла б зробити код достатньо гнучким, щоб адаптувати старі принципи до нових обставин . загальні правила, що містяться в кодексі, з тих пір застосовуються до конкретних обставин без особливих труднощів. мета кодексу полягала не стільки в створенні нових законів, скільки на повторення існуючих законів, що підлягають вибору, коли революційні акти змінювалися від попередніх і коли колишні закони відрізнялися один від одного.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: История
-
baga2725.04.2023 17:09
-
05DKuzmin22.07.2022 19:19
-
imrangaraev27.06.2023 12:00
-
vikki1748118.02.2022 10:47
-
ladygagav28.01.2020 13:25
-
Юлькач25.09.2022 13:40
-
берсик730.03.2021 16:24
-
GylenkoSasha30.05.2023 02:59
-
Du1311.11.2022 04:19
-
ArianTop29.10.2021 14:08
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.