Есть ответ 👍

Какое влияние оказывает луна на землю?От чего зависит что смену времён года на нашей планете можно наблюдать ал разному?От чего зависит температура на поверхности земли?Какая связь существует между временами года и солнечными лучами?

153
479
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Если коротко то оборот луны вокруг земли овальный, когда луна к Земле находится близко тогда прилив, далеко- отлив.

Разное время года можно наблюдать по разному т. к. земля круглая и вертится вокруг своей оси. Таким образом одна сторона Земли ближе к солнцу, а другая дальше. Температура зависит по такому же принципу.

Последние скорее всего тоже, но лучше не пиши на 100% не уверен.

Уверен на 50%


1. Закривати кран під час чищення зубів

Поки ти вичищаєш зуби при відкритому крані, у каналізацію стікає близько 19 літрів води у день.

2. Вимикати зарядні пристрої вночі

Зазвичай електронні пристрої заряджаються повністю за одну-дві години. Коли ми кладемо їх заряджати на ніч, то вони споживають значно більше енергії, ніж потребують. Це погано для вашого пристрою, рахунку за електроенергію та екології.

3. Викидати сміття в смітник

Зазвичай сміттєві баки у містах є на кожному кроці. Звісно, багато людей зараз свідомі того, щоб не смітити на вулиці, але важливо не боятися/лінуватися зробити зауваження іншим людям, які викидають сміття на вулиці.

4. Сортувати сміття

Якщо поруч із житлом немає розподілених сміттєвих баків під різне сміття, то можна відокремлювати папір і здавати на макулатуру.

Цікаво знати:

Папір розкладається за 2-10 років.

Консервні бляшанки – 80 років.

Поліетиленові пакети – понад 200 років.

Пластмаса – 500 років.

Скло – 1 000 років.

5. Друкувати з обох боків листка

Для виготовлення паперу щороку вирубується 125 мільйонів дерев. А скільки нікому не потрібних рекламних газет і листівок лежать у поштових скриньках на вулицях наших міст…

6. Використовувати екоторбинку або один пакет

В супермаркетах нам упаковують все в окремі пакети, які розкладатимуться безліч років. Можна не пакувати все в окремі пакети. Або придбайте (пошийте) один екопакет із тканини, який багаторазовий у використанні. Так ви ще й значно зекономите на пакетах.

7. Закривати вікна та двері, коли працює кондиціонер

Це зробить кондиціонер потужнішим в декілька разів та заощадить електроенергію.

8. Води в електрочайнику має бути не більше, ніж необхідно

На нагрівання зайвої води витрачається зайва електроенергія.

9. Не купувати великої живої ялинки на Новий Рік та Різдво, обмежитись маленькою ялинкою зробленою із зв’язаних гілок соснових і (або) дідух, так можна підтримувати українську традицію

Немає покупця, нема продавця, є соснові ліси.

10. Не викидати батарейки, а віддавати у спеціальні місця збору

Потрапивши в землю, батарейка здатна забруднити 400 літрів води або 20 квадратних метрів ґрунту. Викинувши всього дві старенькі батарейки з ліхтарика, ви зіпсуєте дві ванни, 8 відер і півтора чайника чистої води.

11. Не пити воду із пластикових пляшок

90% пластикових пляшок не переробляються. При можливості купляйте сік у паперовій упаковці, або наливайте воду вдома і використовуйте одну пляшку декілька разів, бо ж більшість «мінеральних вод» зовсім не мінеральні, а столові, що нічим не відрізняється від води з-під крану. Тим більше, коли рідини довго знаходяться в пластиковій пляшці, вони є не корисні для організму людини.

12. Брати рекламну брошуру

Щоб не переводити папір, можна взяти додому брошурку й відкласти до паперу, а потім – здати на макулатуру або до купи із паперовим сміттям.

Цікаво знати:

Одна сім’я з трьох людей за рік збирає 15 кг макулатури.

1 кілограм макулатури – це 60 кг деревини.

13. Купувати місцеве

Коли ви купуєте продукцію вироблену виробником, який проживає найближче – зменшуєте витрати палива (енергії) на транспорт продукції від виробника до магазину. Також таким чином, ви підтримаєте місцевих виробників, що в зараз в нашій країні дуже потрібно.

14. Їздити на велосипеді

Почувайтеся в хорошій фізичній формі, здоровими, енергійними, модними, швидко пересувайтесь по місту. І це все завдяки велосипеду. Та ще й зменшуйте шкідливі викиди в повітря.

15. Використовувати керамічний або паперовий посуд

Дуже приємно сидіти в парку чи лісі на пікніку, але краще сидіти там без сміття від пластикового посуду.

16. Носити натуральний одяг

Синтетика – це продукт отриманий методом хімічного синтезу, із неї виготовляють пластмасу й тканини. Тому можна сказати, що синтетичний одяг такий ж шкідливий, як і пластмасові пляшки. Тим більше, що одяг виготовлений із природних матеріалів значно приємніший до тіла й, на відміну від синтетичних тканин, зігріває.

Объяснение:

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Окружающий мир

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS